با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ارتش شش گله؛ شبدر شش پر (جلد اول)

دانلود و خرید کتاب ارتش شش گله؛ شبدر شش پر (جلد اول)

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارتش شش گله؛ شبدر شش پر (جلد اول)  نوشته  ستاره روشن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ارتش شش گله؛ شبدر شش پر (جلد اول)

«ارتش شش گله» داستانی تخیلی درباره پسری خیال‌پرداز به اسم سم است که به دلیل این که تفکرات و علایق و نوع زندگی‌اش با همه متفاوت است، یکشب مهتابی آرزوی مرگ می‌‌کند و در کمال ناباوری پیرمردی با یک چوبدستی به سراغ او می‌آید تا آرزویش را برآورده کند:

«پیرمرد وارد اتاق شد و نگاه عمیقی به اطراف کرد و گفت: من وقت اراجیف‌گویی تو را ندارم تا ابد هم وقت نداریم تا تو بیدار شوی چون در حال حاضر تو مُردی و دیگر به خوابیدن نیاز نداری و من کلی کار نصفه و نیمه دارم که باید انجام دهیم. تازه اگر بتوانیم به مجمع جادوگران برسیم، خوب تا آنجا چند روز راه است و با پای تو صد سال سیاه هم نخواهیم رسید. زود بلند شو و وسایلت را جمع کن ترجیحاً در حد یک کوله پشتی، چیزهایی را بردار که بعدها دلتنگی نکنی چون وقت لوس بازی نداریم و به فلزات دست نزن چون غیب می‌شوی و حوصله ندارم وِرد بخوانم تا دوباره ظاهر شوی.»

پیرمرد چوب به دست، سم را با خود می‌برد تا وارد دنیای عجیب و غریب و مرموز جادوگران کند.

در این سفر حیرت‌انگیز شما همراه سم خواهید بود تا ماجراهای عجیب و هیجان انگیزی مثل ماجرای شبدر شش‌پر و ارتش شش گله را با او تجربه کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mohsen ekbatani
۱۳۹۸/۰۳/۲۶

هر وقت که از این دنیای سردِ بدون ِ جادو و رویا و احساسات گریزان می شوم به ارتش شش گله پناه می برم و با خواندنش غرق در دنیای فانتزی اِستارا می شوم ، غرق در جایی که به

- بیشتر
Arash.ka269
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

اصلا خوشم نیومد. متنش اصلا روان نبود داستانش خیلی ساده و بی معنی بود. فقط مقدمه نویسنده رو دوست داشتم، از کل داستان بهتر بود. تنها کسایی که توصیه میکنم این کتاب مناسب طبع و سلیقه اونهاست بچه های زیر

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تعداد صفحات۲۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۳