با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
داستان‌های اوهایو

دانلود و خرید کتاب داستان‌های اوهایو

۴٫۰ از ۶ نظر
۴٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب داستان‌های اوهایو  نوشته  معصومه  عسکری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب داستان‌های اوهایو

در کتاب «داستان‌های اوهایو» ۱۸ داستان از دونالد ری پولاک، نویسنده آمریکایی خواهید خواند. زندگی واقعی، دینامیت هول، ناکمستیف، سرنوشت موها، قرص‌ها، گیگانتوماچی، پُلِ شات و ناگت ماهی، نام برخی از داستان‌های این مجموعه‌اند. این داستان‌ها همه در اوهایو اتفاق می‌افتند و بخشی از فرهنگ، دغدغه‌ها و زندگی مردم طبقات و شهرهای مختلف این ایالت را می‌نمایانند. بخش از داستان «انضباط» را می‌خوانید: «هنوز که هنوز است نمی‌توانم بازوهای گندهٔ بابی را در ذهنم هضم کنم، که احتمالاً دو اینچی از سمی بزرگ‌تر بود. و بعد با همان احساس غم انگیزی که داشتم ناگهان متوجه شدم که پسر ویلارد لِو۱۰۹ قصد دارد سمی را در مسابقهٔ جنوب اوهایو بزند، اصلاً همهٔ ایالت را شکست بدهد. ویلارد لِو یکی از دشمن‌های واقعی من بود. با این مردکه از وقتی کلاس چهارم بودم سر جنگ داشتم، همان وقت که در کلاس ورزش کل می‌انداختیم و وزنه‌های پلاستیکی بلند می‌کردیم. رالف کوچولو گفت: «آه، لوتر، من فقط داشتم شوخی می‌کردم.» گفتم: «ادامه بده پس رالفی، پاشو برو اونجا اون وسط واسه اون مست‌های لعنتی با اون ماتحت گنده‌ت برقص.»»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
محسن
۱۳۹۸/۰۸/۲۶

من نسخه فیزیکی این کتاب رو خوندم و ازون موقع عاشق پولاک شدم. یک مجموعه داستان به هم مرتبط در مورد مردم یه شهره. ولی یه جور خاصی تعریف میکنه. مثلا توی یکی میاد از دید یک نفر در مورد

- بیشتر
سما
۱۳۹۸/۰۳/۰۴

۱۸ تا داستانه هر کدوم یک موضوع تکون‌دهنده داره.... واقعا لذت بردم. این نویستده رو نمی‌شناسم... کاش مترجمش یه مقدمه‌ای چیزی واسه معرفیش نوشته بود. ترجمه هم خیلی روونه و با لحن خوب و عالی.... اگه کوتاه‌خون هستید توصیه می‌کنم

- بیشتر
hananeh
۱۳۹۸/۰۵/۱۹

بعضی از داستاناش خیلی خوب بود

مانا
۱۳۹۸/۰۵/۱۹

منم بعضی داستاناشو دوست داشتم. خوشم‌آمد. ترجمه اش روان هست. کتاب سرگرم کننده ای هست. ممنون از حین انتخاب مترجم و ناشر.

کاربر ۱۵۰۸۱۱۹
۱۳۹۹/۰۲/۰۷

داستانها بسیار جذاب و دارای فضای منحصر بفرد هستند. اما ترجمه بسیار بد است. بخشهایی از کتاب را با متن اصلی مقابله‌ کردم و نتیجه واقعا مایوس‌کننده بود.

سارا
۱۳۹۸/۰۵/۲۳

ترجمه خوبی داره، بعضی داستانهاش رو پسندیدم. سرگرم کننده بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
آن شب گفت: «هی ورنون، اینجا رو ببین،» از وقتی پارک کرده بودیم داشت سعی می‌کرد هات‌داگش را بدون اینکه رژلب براقش پاک شود صاف ببرد توی گلویش و این را به پدرم نشان بدهد. حتماً درک می‌کنید که! مادرم تمام تابستان از ناکمستیف نرفته بود بیرون. حتی دو تا چراغ قرمز هم او را به هیجان می‌آورد. اما هربار که دهان مادرم روی آن سوسیس بسته می‌شد، عضلات طنابی شکل پشت گردن پدرم کمی منقبض می‌شد و به نظر می‌رسید الان است که سرش بترکد. خواهر بزرگ‌ترم ژانت از مخش استفاده کرده بود و تمام روز خودش را زده بود به مریضی و از آنها اجازه گرفته بود برود خانهٔ همسایه. بنابراین این من بودم که تنهایی نشسته بودم روی صندلی عقب و گوشت گوشهٔ ناخن‌هایم را می‌جویدم و خدا خدا می‌کردم تا قبل از اینکه گودزیلا توکیو را با خاک یکسان نکرده، مادرم نرود روی مخ پدرم.
احمد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۵
شابکundefined
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۵