با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فردیت اشتراکی

دانلود و خرید کتاب فردیت اشتراکی

۲٫۸ از ۴ نظر
۲٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فردیت اشتراکی  نوشته  ژولیا  کریستوا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فردیت اشتراکی

کتاب فردیت اشتراکی نوشته ژولیا کریستوا با ترجمه مهرداد پارسا چاپ و منتشر شده است. این کتاب به نظریات پساساختارگرایانه نویسنده درمورد موضوعات جدید می‌پردازد.

درباره کتاب فردیت اشتراکی

ژولیا کریستوا در کتاب فردیت اشتراکی به بررسی رمان های، به معنایی، اتوبیوگرافیک می‌پردازد.  در بخش‌هایی از کتاب کریستوا دیدگاه‌های خود را درباب موضوع فردیت اشتراکی را شرح داده و آن‌ها را با تأملات دریدا و آرنت مقایسه می‌کند. درمقاله فردیت اشتراکی کریستوا به گفت‌وگو با یکی از دانش‌آموختگان خود، جان لچت می‌پردازد تا علاوه بر ارائه شرحی از دیدگاه‌های خود راجع به تکنولوژی، تجربه زیبایی‌شناختی در اندیشه آرنت و البته آثار خود به ایده قابل توجه فردیت اشتراکی، تأکید بر کسب فردیت شخصی سوژه با فکری و آثار کریستوا مورد بررسی قرار می‌گیرد. بینامتنیت موضوع هویتی جمعی، بپردازد.

خواندن کتاب فردیت اشتراکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام پژوهشگران آثار ادبی و علاقه‌مندان به نقد و تحلیل مناسب است.

بخش‌هایی از کتاب فردیت اشتراکی

 اساسا عشق (و سکسوالیته ) در مقام یک «نظام باز» و عشق (انتقالی و انتقالی متقابل) به‌عنوان مبنای جلسه روانکاوانه. یعنی، الگوی‌دقیق جلسه روانکاوانه، اغلب از یک آنالیزان تا آنالیزان دیگر از بن متفاوت است، اما از طریق عشق انسجام خود را حفظ می‌کند.

ممکن‌است مفاهیم روانکاوانه موجود نابسنده به‌نظربرسد که ایجاب می‌کند مفاهیم تازه‌ای آفریده‌شود. در اینجا منظورم مقاله شما نام زندگی یا نام مرگ (۱۹۹۶) و همین‌طور در آغاز عشق بود (۱۹۸۷) است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
غیریت اصطلاح هگل است و از نظر من به این معنا است که دیگری را به رسمیت بشناسیم تا او را وارد پیوند با خود کنیم. عشق یک پیوند است که به معنای به‌رسمیت‌شناختن دیگربودگی است.
رئوف
ما هیچ‌گاه به پایان نمی‌رسیم. حتی اگر شما دکترا بگیرید یا برنده جایزه نوبل شوید، نباید آنجا متوقف شوید. هر محتوای مثبتی که به شما داده‌اند یا خودتان آن را تولیدکرده‌اید نه پایان راه، بلکه باید یک آغاز باشد
رئوف

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۲/۱۴
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۲/۱۴