با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اتاق شگفتی‌ها

دانلود و خرید کتاب اتاق شگفتی‌ها

۳٫۸ از ۱۱ نظر
۳٫۸ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اتاق شگفتی‌ها  نوشته  داوود  نوابی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اتاق شگفتی‌ها

«اتاق شگفتی‌ها» نوشته ژولین ساندرل، نویسنده جوان و موفق فرانسوی، از پرفروش‌ترین رمان‌های سال ۲۰۱۸ فرانسه است. تلما برای یک شرکت تولیدکننده محصولات آرایشی کار می‌کند و مدیر یک گروه پانزده نفره ساخت شامپو است. او در پی دستاوردهای موفقیت‌آمیزش در پی ساختن شامپویی برای رفع شوره سر به عنوان پاداش اضافه‌حقوق و مرخصی گرفته و با پسرش لویی، به تفریح می‌رود، اما لویی در یک حادثه به شدت آسیب می‌بیند و به کما می‌رود: «دو دندهٔ ترک‌خورده و یک پای شکسته. شکستگی باز نبود. به من گفته بودند که تنها تحرک نداشتن کافی خواهد بود و من بلافاصله، در جواب پرسیده بودم که این تحرک نداشتن وقتی که او نمی‌تواند جست‌وخیز کند، چه معنایی دارد. پرستار از آن نگاه‌های پرمعنا به من انداخت و طبعاً، این شوخی بیجایی بود، درآمده از دهان مادری نگران. مادری بودم گیج و سرگردان، درمانده و غصه‌دار. نمی‌دانم. تمام این‌ها غیرواقعی به نظر می‌آمد. این چیزی جز یه کابوس نیست، تلما. تو از خواب بیدار می‌شی و لویی رو کنارت می‌بینی که یه حلقه از موهاش روی چشم‌های سیاهش افتاده، چشم‌هایی که از بین تمام مژه‌هاش، خنده می‌باره.» پس از به کما رفتن لویی، تلما روزهای سخت و پرمشقتی را می‌گذراند تا این که یک روز لیستی از کارهایی را که لویی دوست داشته انجام دهد، زیر تخت او پیدا می‌کند، ناگهان در اوج ناامیدی فکری به ذهنش می‌رسد، شاید با تحقق بخشیدن به رویاهای لویی، بتواند او را بازگرداند. ژولین ساندرل در «اتاق شگفتی‌ها» به زیبایی تمام، عشق ناب مادرانه را به تصویر کشیده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
حسنا
۱۳۹۸/۰۸/۲۷

به نظرم عالی بود یه طور دیگه به وقایع نگاه کردن.

Zohreh Khaghani
۱۳۹۹/۰۵/۱۰

یک مادر که تمام وقتش رو برای کارش صرف می کنه و یه روز ناگهانی پسرش تصادف بدی می کنه و به کما می ره و چالش این مادر با زندگی ش شروع می شه. کتاب بدی نبود ولی یه

- بیشتر
کاربر ۱۴۳۹۰۱۴
۱۳۹۹/۰۵/۲۴

موضوع داستان خوب بود حتی تا اواسط کتاب داستان جذاب پیش میره، ولی یهو انگار با ورود چند نفر به داستان از موضوع اصلی کمی فاصله گرفته می شه و خیلی معمولی داستان پایان می گیره و حتی قابل پیش‌بینی.

roya
۱۳۹۹/۰۱/۱۸

خیلی ساده و سطحی بود

yasamin
۱۳۹۸/۰۵/۰۴

سلام ببخشید نمی شه این کتاب رو هم در طرح کتابخانه همگانی طاقچه قرار بدید

parisa_msi
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

لطفا تو بی نهایت بذارید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
آدم کسی رو که خوب بشنودش، می‌بیندش، حتی کسی رو که چیزی نمی‌گه
کاربر ۱۴۳۹۰۱۴
هر زمان کسی رویت تأثیر گذاشت و تو را ترساند، او را در حالتی مضحک در نظر بیاور تا هراست از بین برود.
محمدرضا
خب، تِلما، یه چیزی رو بهم بگو، اگه بچه‌ای نداشتی، چی؟ منظورم اینه که اگه خدا به‌جای بچه، یه چیز ویژه بهت می‌داد، فکر کنم که ردش می‌کردی.
Seaside
غریزهٔ مادرانه دیدن چیزهایی است که دیگران از دیدنشان عاجزند و حس کردن تغییرات یک انسان دیگر است، در اعماق وجود خود.
محمدرضا
آدم هر ساعت و هر روز رو طوری نمی‌گذرونه که انگار این آخرینشه و در این صورته که طاقت‌فرسا می‌شه. آدم زندگی می‌کنه و تمامش به همین شکله
محمدرضا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن