با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همه گرفتارند

دانلود و خرید کتاب همه گرفتارند

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همه گرفتارند  نوشته  کریستین بوبن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب همه گرفتارند

کتاب «همه گرفتارند» نوشته‌ نویسنده‌ی فرانسوی «کریستین بوبن» و ترجمه‌ی «دینا کاویانی» است. بوبن در این اثر خود عشق و تنهایی را چون دیگر آثار خود، در فضایی سورئالیستی به ‌تصویر کشیده است.

آرین دختری عاشق‌پیشه است و تا عاشق مردی می‌شود، از او بچه‌دار می‌شود، دختر اولی ماننژ یا چرخ و فلک عاشق نقاشی از پدری ماهی‌گیر است، پسر دوم، طبل از پدری لوله کش که اهل کارهای فنی و مهندسی است متولد می‌شود، و دختر سوم میگو دختری عاشق رقص، دختری که از آتش زنده بیرون می‌آید، فرزند معلمی به نام آرمان است، کسی که بلاخره عشق راستین آرین می‌شود.

به اعتقاد بسیاری، کریستین بوبن یک پدیده در ادبیات فرانسوی است. بوبن فلسفه خوانده است و درون‌مایه آثارش فلسفی-عرفانی است. او جایزه معتبر Dera maggots که از مهم‌ترین جوایز فرهنگی-ادبی فرانسه است را نیز در کارنامه دارد. آلیس اندرسون، مترجم انگلیسی آثار بوبن می‌گوید کارهای او نه داستان‌اند و نه واقعیت، نه نثرند و نه شعر، بلکه تلفیقی از این دو هستند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
r.shahbazi
۱۳۹۹/۰۳/۰۹

من نوشته های بوبن رو به شدت می پسندم. این کتابم خیلی عالی بود. شاید لازم باشه دوبار خونده شه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۲/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۱۳۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۲/۰۸