با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افسانه‌های بیشتر

دانلود و خرید کتاب افسانه‌های بیشتر

۲٫۸ از ۶ نظر
۲٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افسانه‌های بیشتر  نوشته  سعید زیباکلام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افسانه‌های بیشتر

کتاب «افسانه‌های بیشتر» مجموعه‌ی هفت رساله از سعید زیباکلام است که جدیدترین تاملات انتقادی و صریح این استاد فلسفه دانشگاه تهران را دربردارد. زیباکلام در این اثر به بازخوانی مبانی اندیشه سیاسی و دینی پرداخته است و آنها را در هفت افسانه خلاصه می‌کند؛ افسانه گوهر ناب تعقل، افسانه ذات فلسفه، افسانه ماهیت اقناع، افسانه رویکرد استدلالی توجیهی اثباتی انبیا، افسانه اثبات الهی بودن قرآن حکیم، افسانه لولوی نسبی انگاری عناوین فصل‌های این کتاب‌اند. این اثر، بیشتر از اینکه نسخه‌ای برای حل مشکلات نظری باشد، محلی برای طرح پرسش‌های نظری صریح و بی‌پیرایه این استاد عدالت خواه است. او در آغاز هر رساله خود شاهدی از قرآن کریم نیز آورده که در تفهیم و تشریح موضوع هر بخش کمک شایانی کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
fatemeh
۱۳۹۹/۰۳/۳۰

تقریبا سه تا موضوع رو بررسی کرده درمورد ماهیت عقل و الهی بودن قرآن و دلایل پیامبر ها برای دعوت از قوم هاشون به خدا؛و داره تلاش میکنه بگه که آیا واقعا میتونیم اثبات کنیم یا فقط داریم ادای اثبات

- بیشتر
Ali
۱۳۹۷/۰۷/۲۳

لطفا اگه کسی خونده یه توضیحی بده که کتاب چه نگاهی داره و نهایتا چه چیزی رو می‌رسونه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۲۵
شابکundefined
تعداد صفحات۱۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۲۵