با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب دلاور مرد سیستان؛ بر اساس زندگی سردار شهید میرقاسم میرحسینی (قصه‌ی فرماندهان ۲۲) اثر سارا عرفانی

دانلود و خرید کتاب دلاور مرد سیستان؛ بر اساس زندگی سردار شهید میرقاسم میرحسینی (قصه‌ی فرماندهان ۲۲)

۴٫۴ از ۵ نظر
۴٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دلاور مرد سیستان؛ بر اساس زندگی سردار شهید میرقاسم میرحسینی (قصه‌ی فرماندهان ۲۲)  نوشته  سارا عرفانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دلاور مرد سیستان؛ بر اساس زندگی سردار شهید میرقاسم میرحسینی (قصه‌ی فرماندهان ۲۲)

کتاب «دلاور مرد سیستان» که به خاطرات شهید میرقاسم میرحسینی از فرماندهان دفاع مقدس می‌پردازد، بیست و دومین کتاب از مجموعه «قصه فرماندهان» است. این کتاب در ۱۰ داستان مستقل از کودکی تا زمان شهادت ایشان است و سعی شده است خاطراتی را که قابلیت داستان شدن دارند انتخاب شود. نویسنده، کار نگارش کتاب را در مدت دو ماه انجام داده است. وی از کتاب های «نگین هامون» و «پرنده و تانک» به عنوان منابعی که خاطرات شهید میرحسینی در آنها وجود داشته، برای نگارش این کتاب، استفاده کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
یوسف
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

در مورد این شهید که خودش شاید به نوعی استاد اخلاقی و آینه جلوی چشم شهید سلیمانی بوده است باید کتابها نوشته شود اما افسوس یک کتاب کوچک با متنی ساده و حداقلی

1motahare
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

سلام این کتاب برای سنین حدودا نه سال تا آخر مناسب است🌸 با خواندن کتاب می‌توانید با زندگی نامه شهید میر قاسم به زبان ساده آشنا شوید. پس بهتون پیشنهاد میکنم که این کتاب را بخوانید🙏🏻

S
۱۳۹۵/۱۰/۰۴

اگر این رزمندگان جان بر کف نبودند معلوم نبود حال و روز الان ما چه بود! در قسمت دسته بندی روی فرماندهان جنگ کلیک کنید تا با تعدادی از این شهدا عزیزآشنا شوید.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۴/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۵۰۶-۹۵۸-۰
تعداد صفحات۸۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۴/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۵۰۶-۹۵۸-۰