با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب یخ شکن ها اثر تام شرایتر

دانلود و خرید کتاب یخ شکن ها

۴٫۳ از ۲۰ نظر
۴٫۳ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یخ شکن ها  نوشته  تام شرایتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب یخ شکن ها

کتاب یخ شکن ها کتابی در زمینه مدیریت و کسب و کار از تام شرایتر، معروف به ال بزرگ است. او بیش از ۴۰ سال است که در بازاریابی شبکه‌ای فعالیت می‌کند و علاوه بر تألیف مجموعه کتاب‌های آموزشی، در بیش از ۸۰ کشور دنیا سخنرانی کرده است و روش‌های مشتری‌یابی و شیوه‌های صحبت با مشتری احتمالی را با بررسی تک‌تک واژه‌ها و تأثیر آنها آموزش داده است. این اثر بر روش های بازاریابی موفق تاکید دارد و درواقع می‌خواهد به شما بیاموزد که چگونه عمل کنید تا مشتری اصرار کند محصولتان را به او معرفی‌کنید.

درباره کتاب یخ شکن ها 

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید گفتگو با کسی را شروع کنید، اما ندانید با چه جمله‌های سر صحبت را باز کنید. خیلی‌ها رو می‌آورند به صحبت از آب و هوا و شرایط سیاسی. غافل از اینکه سرنوشت بحث را همین جمله‌های ابتدایی تعیین می‌کنند. کتاب یخ شکن ها به ما کمک می‌کند اولین کلمات برای معرفی محصول و یا خدماتمان را دقیق و هوشمندانه انتخاب کنیم تا در مذاکره موفق شویم. 

مطالعه کتاب یخ شکن ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب یخ شکن ها را به همه کسانی که به فعالیت بازاریابی شبکه‌ای و فروش محصول به صورت رو در رو علاقه دارند، توصیه می‌کنیم. در درجه دوم هر کسی که دوست دارد دیگران را متقاعد کند و به نوعی مذاکره با دیگران یکی از راه‌های پیشرفت و توسعه کسب و کارشان است، بهتر است نگاهی به آموزه‌های کتاب یخ شکن ها بیندازد. 

بخشی از کتاب یخ شکن ها

چرا من باید جان بکنم و تو پولدار و خوشبخت باشی؟

فرض کنیم ما هر دو نتورکر هستیم. بعد از یک جلسه‌ی هفتگی فروش، من به رستوران دِنی می‌روم تا شام دیروقت بخورم. پشت یک میز می‌نشینم و پیشخدمت می‌آید و می‌گوید،

«چی میل دارید؟»

من جواب می‌دهم، «اوه، یه همبرگر، یه ظرف سیب‌زمینی سرخ‌کرده، یه سالاد یک‌نفره، یه سالاد سزار، کمی ماکارونی و پنیر، نان سیر، کیک قره‌قاط، پای سیب، بستنی، مقداری کیک شکلاتی، و یه دونه نوشابه‌ی رژیمی.»

پیشخدمت غذا را می‌آورد. من غذا را می‌خورم. راه می‌افتم به سمت پارکینگ که سوار ماشینم شوم و با خود می‌گویم،

«عجب کاریه این. هیچ‌کس اینجا علاقه‌ای به امتحان کردن فرصت کاری جدید نداره. هیچ‌کس شغل پاره‌وقت نمی‌خواد. هیچ‌کس نمی‌خواد پول بده و کسب‌وکار جدیدی رو راه بندازه. هیچ‌کس نمی‌خواد فروشنده بشه. همه فقط می‌خوان وقتی رفتن خونه تلویزیون تماشا کنن. عجب کاریه این.»

حالا شما در همان جلسه‌ی هفتگی فروش شرکت کرده‌اید. بعد از جلسه، به رستوران دِنی می‌روید تا شام دیروقت بخورید. شما پشت میزِ کناریِ من می‌نشینید، و همان پیشخدمت پیش شما می‌آید و می‌گوید،

«چی میل دارید؟»

شما می‌گویید، «دوست داری همیشه پیشخدمت باشی یا به فکر یه فرصت کاریِ دیگه‌ای‌ام هستی؟»

پیشخدمت چندثانیه‌ای به فکر فرو می‌رود و می‌گوید، «چی؟»

شما تکرار می‌کنید، «دوست داری همیشه پیشخدمت باشی یا به فکر یه فرصت کاریِ دیگه‌ای‌ام هستی؟»

پیشخدمت سریع می‌گوید، «تا چه کاری باشه. من نمی‌خوام تا آخر عمرم اینجا پیشخدمتی کنم. حالا چه کاری هست؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
علی علی
۱۳۹۸/۱۰/۱۱

کتابش عالیه حتما بخونین

Shayan Sadeghyan
۱۳۹۹/۱۲/۲۱

این کتاب برای چگونگی آغاز یک ارتباط خوب و موثر به خیلی کمک میکند. همانطور که از اسم کتاب معلوم است این کتاب آموزش میدهد که چگونه برای بار اول برای ارتباط صحبت یخ رابطه را آب کند. این کتاب رو خیلی

- بیشتر
محمود
۱۳۹۸/۰۶/۳۱

اصلا کتاب خوبی نیست وقت تلف کردن و ارزش خوندن نداره ا

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۶
شابک-۹۷۸-۶۰۰-۹۵۵۷۹-۳-۶
تعداد صفحات۱۰۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۶
شابک-۹۷۸-۶۰۰-۹۵۵۷۹-۳-۶