با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آشیان عقاب

دانلود و خرید کتاب آشیان عقاب

۳٫۵ از ۶ نظر
۳٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آشیان عقاب  نوشته  ابراهیم یونسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آشیان عقاب

«آشیان عقاب» نوشته کنستانس هِوْن(۱۹۹۵-۱۹۱۱)، نویسنده انگلیسی است. این رمان در دوران روشنگری(رنسانس) در اروپا می‌گذرد و تحولات اجتماعی پرشتاب آن روزگار، تحول جایگاه زن در اجتماع و رشد جایگاه اندیشه و خرد را به تصویر می‌کشد. دوشیزه فراولاین، قهرمان داستان، یک دانشجوی جوان موسیقی و نوازنده پیانو است. او که پدر و مادرش را از دست داده به ناچار به اتریش و نزد مادربزرگش به قصر آشیان عقاب می‌رود. زندگی مادربزرگ نمودی از اشرافیتی در حال فروریختن است. در بریده‌ای از این کتاب می‌خوانیم: نمی‌دانم کنت فن برنشتاین به پسرش چه گفته بود، اما وقتی در سر میز صبحانه با آنها روبرو شدم کنراد کم حرف بود و با من با ادب و تعارفی که درخور میهمان پدرش بود برخورد کرد. من از این بابت سپاسگزار بودم، هر چند هم‌چنان از او احتیاط می‌کردم. بیشتر کنت بود که حرف می‌زد، و ضمن صحبت من علت باز آمدن نامنتظر پسرش را دریافتم. از قرار آن سال در اروپا شورش در همه جا دامنه گرفته بود، از میلان گرفته تا وین و بوداپست. کنت گفت: «وقتی کارگر کارخانه فکر می‌کند که می‌تواند قوانین خودش را به کارفرما دیکته کند و به عمارت حکومتی حمله ببرد و دست به غارت و چپاول و کشت و کشتار بزند تا به خواست‌هایش گردن بگذارند، من نمی‌دانم کار این دنیا به کجا خواهد کشید.» می‌دانستم که مدت‌هاست اتریشی‌ها ولایات شمالی ایتالیا را اشغال کرده‌اند، و مثل هر قدرت فاتحی بسیار مورد تنفرند. با قدری تردید گفتم: «ایتالیایی‌ها شاید می‌خواهند خودشان خودشان را اداره کنند.» «نه، عزیزم، مردمی هستند بی‌قرار و بی‌وجود، که حتی از اداره یک کودکستان هم عاجزند ـ کنراد، درست می‌گویم؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
ice crystal
۱۳۹۸/۰۲/۱۳

این کتاب فوق العاده ست. پیشنهادم ایته: هرکسی که این کتاب رو نخونده حتما حتما بخونه. یه رمان عاشقانه ی هیجان انگیز تو مایه های برباد رفته.

خاکستری
۱۴۰۰/۰۶/۱۳

کتاب در مورد یک دختر نوازنده است که عاشق یه مرد با فاصله ی سنی زیادی از خودش میشه مردی که چندان خوش چهره نیست ولی ادم خوش مشربی هست و یه دختر نوجوان هم ازدواج قبلیش داره که لوسه

- بیشتر
شیوا
۱۳۹۹/۰۹/۲۲

می تونست داستان جذابی باشه اگر ترجمه درستی داشت و اگر این همه سانسور نداشت... تقریبا مجبور بودم همه داستان رو حدس بزنم! خیلی ضعیف و ناخوشایند بود.

طوفان
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

چرت ،بدترازرمانهای دوزاری ایرانی،ازمترجم تعجب میکنم من ازدوسه روزی که وقتم تلف شدبراخوندنش متاسفم پس......

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۵۱-۷۳۷-۳‮
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۵۱-۷۳۷-۳‮