کمی قبل از خوشبختی

دانلود و خرید کمی قبل از خوشبختی

۳٫۷ از ۱۴ نظر
۳٫۷ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود   کمی قبل از خوشبختی  نوشته  انیس لودیگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

AnaHitA
داستان غمگینی بود. هر چند نویسنده سعی کرده بود الگویی برای رویارویی با مشکلات و رنج ها ارائه بدهد و مسیر درست را برای زندگی پس از اتفاقات سخت و تلخ نشان بدهد و خیلی هم دقیق و با جزییات نوشته شده بود اما چیزی از تلخی داستان کم نمی کرد. ترجمه کتاب بسیار خوب بود‌.
mohammadrz003
در کل این رمان داستان تلخی رو روایت میکنه ولی به چیز های خیلی کوچکی اشاره میکنه که با اون ها میشه شاد بود و زندگی رو جور دیگری دید و اینکه پس از هر اتفاق ناخوشایندی گلایه نکنیم چون ما فقط به زمان احتیاح داریم و همه چیز به مرور درست میشه.
samira
داستان مادری تنها که صندوق دار سوپرمارکت است و تنها امیدش در زندگی پسرش است؛ روزی یکی از مشتری ها که مردی پولدار و مجرد است به اون علاقه مند می شود و ژولی و پسرش را به یک سفر دعوت می کند ......در این سفر اتفاقاتی پیش میاد..... کتاب روان و ساده ای بود،با وجود اتفاقات غم انگیزی که در داستان پیش میاد،راهکارهای امیدوارکننده و جملات آرامش بخشی برای زندگی بهتر و کنار اومدن با مشکلات و غم ها میده.... (برای افرادی که تازه کتاب خوانی رو شروع کردهم بسیار مناسب است)
Mitra
آخر داستان برای من خیلی هندی تموم شد در کل داستان غمناکی هست شخصیت پردازی و طنز در گفتگوهاشونو دوس داشتم اما پایان بندی و خط سیر داستان جالب نبود به نظرم
درّین
بعضی جملاتش زیباست. بعضی گفت و گوها طنز خوبی داره. ولی بنظرم بعضی جاهای داستان از واقعیت به دوره. آخرش هم شبیه سریال های ایرانیه!!!
دیبا
به نظر من نویسنده تونسته ارتباط خوبی با خواننده ی داستان برقرار کنه. داستان واقعیت های یه زندگیو بیان میکنه که غم و شادی یا خوشی و نا خوشی باهم ممکنه به سراغت بیاد ولی باز میگذرونی چون زندگی جریان داره و به خاطر اتفاقات نا خوشایندی که برای ادم اتفاق میوفته یه لحظه هم متوقف نمیشه.
مریم
من خیلی دلم میخواد این کتابو بخونم میشه جزو بی نهایت قرارش بدین.. ممنون
مهری
میشه بذارید طاقچه بی نهایت❤
صفحه قبل۱صفحه بعد