قدرت گزینه‌های کمتر؛ هنر محدودساختن خود به امور مهم‌تر در کسب‌وکار و زندگی

دانلود و خرید قدرت گزینه‌های کمتر؛ هنر محدودساختن خود به امور مهم‌تر در کسب‌وکار و زندگی

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   قدرت گزینه‌های کمتر؛ هنر محدودساختن خود به امور مهم‌تر در کسب‌وکار و زندگی  نوشته  میرجواد سیدحسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

آبی آسمانی
کتاب بسیار خوبیه مخصوصا برای افرادی که در زندگیشون به علت شلوغی و کارهای بسیار احساس سردرگمی می کنند. نویسنده در این کتاب اعتقاد داره باید زندگی رو ساده کرد ، باید وسایل اضافی رو دور ریخت یا به کسی داد ، باید کارهای متفرقه رو قلم کشید و تمرکز رو روی ۱ هدف مهم گذاشت در هر روز. خودِ نویسنده در گذشته با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده مثل بی هدف بودن، سیگار کشیدن ، اضافه وزن ، بزرگ کردن چند فرزند، شاغل بودن و غیره، و در این کتاب اومده گفته یکبار تصمیم گرفتم فقط تمرکزم رو روی اصلاح یک ویژگیم بذارم ، مثلا با خودم قرار گذاشتم سیگار رو ترک کنم و در این مدت فقط این هدف رو دنبال کردم تا اینکه واقعا سیگار رو ترک کردم. با همین روش وزنش رو کم کرد، چند کتاب نوشت ، وب سایت باز کرد، بچه هاش رو بزرگ کرد و از شغل قبلیش استعفا داد و کاری که دلش می خواست( نویسندگی) رو دنبال کرد...فقط با روش تمرکز روی یک هدف. نویسنده معتقده پرکاری دلیل موفقیت نیست ، بلکه کار با کیفیت هست که انسان رو موفق می کنه. به نظر من این کتاب به درد زندگی امروزی ما می خوره. زندگی همه ی ما تقریبا دست کمی از نویسنده نداره، همه مون هر روز احساس می کنیم کارای زیادی برای انجام دادن داریم ، اهداف زیادی داریم ولی نمی دونیم اول کدوم رو انجام بدیم ، فیلم های زیادی صف کشیدند که دیده بشن، آهنگ های زیادی هستند که نشنیدیم ، کتابای زیادی خریدیم که نخوندیم، فکرهای زیادی برای آینده داریم که نمی دونیم از کجا شروع کنیم...این کتاب راهنماییِ برای زندگی خلوت تر ، تا در خلوت و دور از ازدحام بتونیم کار درست تر رو انجام بدیم ،انرژی کمتری مصرف کنیم و موفق تر باشیم.
أبوٰمُخلــــِـــٰـــصْ
احسنتکم
آبی آسمانی
خواهش می کنم دوست من
حسین
سلام. بابت این توضیحات متشکرم.
mahdi
خواندن این کتاب وقت تلف کردنه، همه پیامهای کتاب در ۲ صفحه قابل ارائه هست و به نظرم نویسنده و مترجم دنبال پر کردن رزومه و تمرین بوده اند.
pourseyedali
سلام من نمونه رو خوندم به نظرم کتاب مفیدیه اگه میشه با تخفیف بزاریدش
صفحه قبل۱صفحه بعد