با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی اخبار عجیب و حکایات غریب اثر هرمان هسه

دانلود و خرید کتاب صوتی اخبار عجیب و حکایات غریب

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اخبار عجیب و حکایات غریب  نوشته  هرمان هسه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اخبار عجیب و حکایات غریب

کتاب صوتی اخبار عجیب و حکایات غریب نوشته هرمان هسه است، این کتاب با ترجمه محمد بقایی و صدای سامان قلیچ‌خانی منتشر شده است.

 این مجموعه هشت داستان کوتاه است که موضوع آن‌ها، جست‌وجو در شخصیت انسان و ویژگی‌های انسان معاصر است. آگوستین، شاعر، رویای فلوت، گذرگاه دشوار، فالدوم، زنبق عنوان‌های داستان‌های این کتاب است. این کتاب بین سال‌های ۱۹۱۳ و ۱۹۱۸ منتشر شده است. هِرمان هِسِه نویسنده آلمانی متولد ۲ ژوئیهٔ ۱۸۷۷ - درگذشتهٔ ۹ اوت ۱۹۶۲ میلادی است. او نویسنده و نقاش آلمانی - سوییسی و برندهٔ جایزهٔ نوبلِ ادبیات سال ۱۹۴۶ است. از مشهورترین آثار او سیذارتا است. رضا نجفی درباره هرمان هسه می‌گوید: هسه از هنگام تولد در کالو و نزدیک جنگل سیاه تا هنگام مرگ در مونتانیولا در کنار دریاچه لوگانو، هرگز از طبیعت جدا نبود و تأثیر طبیعت را نمی‌باید در آثار هسه دست کم گرفت.

شنیدن کتاب اخبار عجیب و حکایات غریب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ارمیتا
۱۳۹۹/۱۲/۲۵

عالییییی بودددد ویییییییییییییییییییییییییییئییییییییییییییییییی مممممممننننننوووووووووووننننننننننننننننممممممممنن اااااااززززززتتتتون

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۳۸٫۹ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۳۸٫۹ مگابایت