با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شاه سلیمان

دانلود و خرید کتاب صوتی شاه سلیمان

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شاه سلیمان  نوشته  میلاد فتوحی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شاه سلیمان

کتاب صوتی شاه سلیمان نوشته رومن گاری، داستان جنگ‌جویی قدیمی و با تجربه است. سلیمان که آخرین ساعات عمرش را می‌گذراند، یک بار دیگر می‌خواهد بر  دیکتاتوری و به قدرت‌های سلطه ‌گر اطرافش غلبه کند. این کتاب با ترجمه کیومرث پارسای و صدای میلاد فتوحی منتشر شده است.

درباره کتاب شاه سلیمان

رومن کاتسِف که بعدها نام مستعار رومن گاری را برای خود انتخاب کرد، در طول زندگی‌اش ۲۱ رمان با نام حقیقی، یک رمان با نام مستعار فوسکو سینی بالدی و چهار رمان با نام مستعار امیل آژار نوشت و بدین سبب تنها نویسنده‌ای است که دو بار موفق به دریافت جایزه ادبی گنکور شده است. این نویسنده در پایان عمر خودش را کشت. کتاب شاه سلیمان داستان زندگی کسی است که می‌خواهد دیکتاتوری را زیر سوال ببرد حتی در پایان عمر. او شعار باید عشق ورزید سر می‌دهد.

شنیدن کتاب شاه سلیمان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی غرب پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب شاه سلیمان

مبهوت شده بودم. شاید هر انسانى در انتظار پادشاهى افسانه‌اى در یکى از روزها و هنگام عبور از گذرگاهى ناشناس باشد که براى حمایت از راه برسد و از قدرت خود براى تغییر سرنوشت، استفاده کند. یا شاید در انتظار ظهور غولى از درون یک بطرى شیشه‌اى باشد تا بر تقدیر بد، نقطه پایان بگذارد، ولى نه اینجا و در کوچه سانتیر! بدون تردید آقاى سلیمان آن اندازه قدرت نداشت که بتواند نقطه پایانى بر بدبختى، آن هم با حالتى اقتدار گرایانه بگذارد، زیرا تقدیر او نیز با توجه به بالا رفتن قیمت‌ها و پایین آمدن ارزش پول فرانسه و سایر ارزهاى خارجى در معرض خطر قرار داشت، ولى به هر حال تجارت موفقى را در زمینه لباس پشت‌ سر گذاشته و داراى ثروت زیادى بود. این بار ناگهان بر مردم ظاهر مى‌شد تا با سخاوت، به افرادى که هنوز از یاد نبرده بودند کسى براى نجات دادن مى‌آید ثابت کند که فردى در بولوار هاسمان حضور دارد و از آن‌ها مراقبت و حمایت مى‌کند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ندا
۱۴۰۰/۰۲/۰۸

از رومن گاری این کتاب، زندگی پیش‌رو، و مردی با کبوتر را خوندم. اول کتاب زندگی پیش‌رو را از این نویسنده خوندم و دو کتاب بعد را با این امید که به خوبی کتاب اول باشد خوندم که متاسفانه بدجود

- بیشتر
کاربر ۸۱۷۹۳۱
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

عالی بود و دوست داشتنی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۷۴٫۸ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۷۴٫۸ مگابایت