با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آن فرانک

دانلود و خرید کتاب صوتی آن فرانک

خاطرات یک دختر جوان

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آن فرانک  نوشته  آن فرانک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آن فرانک

کتاب صوتی آن فرانک نوشته خاطرات یک دختر جوان است. این کتاب دفترچه خاطرات آن فرانک، دختری هلندی در زمان جنگ جهانی دوم است. آن فرانک دو سال از زندگیِ شانزده‌ساله‌اش را مخفیانه در اتاقکی زیرِ شیروانی در شهر آمستردام زندگی کرده. این خاطرات، به زبان هلندی نوشته شده‌اند که توسط پدرش، اوتو فرانک که تنها بازمانده خانواده در جنگ بود، جمع‌آوری و چاپ شد. این کتاب با ترجمه شهلا طهماسبی و صدای راضیه هاشمی منتشر شده است.

درباره کتاب آن فرانک

در آغاز، ثبت خاطراتِ آن فرانک، جنبه شخصی داشت اما روزی، یکی از اعضای حکومتِ در تبعید هلند، از رادیوی برون‌مرزی اعلام کرد که پس از پایان جنگ می‌خواهد گزارشی مردمانی را که شاهدان عینیِ رنج‌های مردم هلند در طول دوره اشغال آلمانی‌ها بوده‌اند، تهیه و جمع‌آوری کند تا در دسترس عموم قرار بگیرد. آن فرانک، تصمیم گرفت که خاطراتش در قالب کتاب منتشر کند اما محل اختفای آنها در اتاقک زیر شیروانی لو رفت و آن فرانک کشته شد. دفتر خاطراتِ «آن فرانک» توسط یکی از کسانی که جان سالم به‌در برده بود، به پدرِ آن تحویل داده شد. پدرش هم تصمیم گرفت که آرزوی او را محقق کند و کتاب را چاپ کند. آن فرانک، تمام شخصیت‌های کتاب را، با نام مستعار نوشته اما پدرش ترجیح داد که افراد خانواده خود را به نام واقعیشان بنامد و در مورد دیگران از روش دخترش پیروی کند.

در حال حاضر این کتابِ ارزشمند، به پنجاه زبان مختلف در سراسر دنیا ترجمه شده و از برترین کتاب‌های قرن بیستم به‌شمار می‌آید.

شنیدن کتاب آن فرانک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به خواندن خاطرات مخصوصا دوران جنگ جهانی پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Mini
۱۳۹۹/۰۶/۱۷

متأسفانه گوینده با لحن بسیار شادی کتاب را خوانده است در صورتیکه محتوای کتاب اکثر اوقات عادی و کمی پس از آغاز بیانگر تلخی های رفته بر نژاد آن فرانک در اتریش و در خلال جنگ جهانی دوم است که

- بیشتر
Mahya
۱۴۰۰/۰۴/۰۵

از نظر من لحن گوینده کاملا مناسب بود به این دلیل که لحن صحبت کردن یک دختر ۱۳ ساله همواره همراه با سرزندگیست ولو اینکه در هراس حوادث ناگوار باشد.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۱۴٫۲ مگابایت
دسته بندی
زمان۱۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۱۴٫۲ مگابایت