با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی پروانه و تانک و سه داستان دیگر از جنگ داخلی اسپانیا اثر ارنست همینگوی

دانلود و خرید کتاب صوتی پروانه و تانک و سه داستان دیگر از جنگ داخلی اسپانیا

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پروانه و تانک و سه داستان دیگر از جنگ داخلی اسپانیا  نوشته  ارنست همینگوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پروانه و تانک و سه داستان دیگر از جنگ داخلی اسپانیا

کتاب صوتی «پروانه و تانک و سه داستان دیگر از جنگ داخلی اسپانیا» اثری از ارنست همینگوی (۱۹۶۱-۱۸۹۹) است. آغاز جنگ‌های داخلی اسپانیا مصادف بود با اوج قدرت نازی (فاشیسم) در اروپا؛ و مخالفان که دنبال فرصت می‌گشتند، اسپانیا را مکان مناسبی برای اولین رویارویی با آن یافتند. درگیری‌های داخلی اسپانیا، به دنبال پیروزی جمهوری‌خواهان و تشکل فرانکیست‌ها و بین‌المللی‌شدن مسأله‌ی اسپانیا، شرایط لازم برای این امر را فراهم آورد. بریگادهای بین‌المللی به کمک جمهوری‌خواهان شتافتند و آلمان نازی با نیروی هوایی‌اش و ایتالیای فاشیست با گردان پیاده‌نظام به یاری فرانکیست‌ها آمدند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
محمد شریعتی
۱۳۹۹/۰۲/۱۹

۴ داستان کوتاه درباره اتفاقات پیرامون جنگ...اینکه جنگ چه اثراتی تو شخصیت آدم‌ها می‌ذاره، با شهرها چه کار می‌کنه و ... در واقع میشه گفت واقعه نگاری، نه داستان اما خب واقعه نگاری هم به نوعی داستانه... چیز خیلی جذابی نبود

- بیشتر
Pedi
۱۳۹۶/۱۲/۱۴

وقتی کتاب صوتی با صدای آرمان سلطان زاده گوش کرده باشین دیگه متاسفانه سخت میتونید کتاب صوتی با صدای گوینده های دیگه رو گوش کنید و لذتِ کافی رو ببرید!

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۴٫۳ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۴٫۳ مگابایت