با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دور دنیای فلسفه در هشت روز

دانلود و خرید کتاب صوتی دور دنیای فلسفه در هشت روز

سفری به چند هزار سال تاریخ اندیشه در غرب و شرق

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دور دنیای فلسفه در هشت روز  نوشته  دیو رابینسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دور دنیای فلسفه در هشت روز

 با کتاب صوتی دور دنیای فلسفه در هشت روز سفری را آغاز خواهید کرد که با به پایان رساندن آن دیگر آدم قبلی نخواهید بود. دیو رابینسون و ریچارد آزبرن در این اثر ۳۰۰۰ سال تاریخ فلسفه را برایتان روایت می‌کنند. این کتاب را با ترجمه شهاب‌الدین عباسی و صدای سام قریبیان بشنوید.

 درباره کتاب صوتی دور دنیای فلسفه در هشت روز

این اثر ترجمه‌ای است از دو کتاب مجزا از یک مجموعه پرمخاطب است که انتشارات آیکن به چاپ رسانده است. تاریخ فلسفه‌ غرب نوشته‌ دیو رابینسون و تاریخ فلسفه شرق اثر ریچارد آزبرن.

این کتاب نخستین کتابی است که تاریخ فلسفه در دو جغرافیای شرق و غرب را با هم به مخاطبش عرضه کرده است. 

بخش تاریخ فلسفه غرب با تعریف فلسفه و فلسفه‌ورزی در یونان و مصر باستان شروع می‌شود و با تشریح و تبین اندیشه‌های ساختارگرایان و پست‌مدرنیست‌ها تمام می‌شود. 

بخش فلسفه شرق هم با تعریف فلسفه شرقی و ویژگی‌های آن آغاز می‌شود و پس از گشتی در مکاتب فکری و آیین‌های هندیان و چینی‌ها و ژاپنی‌ها در نهایت به زمان معاصر و مائوئیسم می‌رسد.

با شنیدن این کتاب تصویر کلی از تاریخ فلسفه در غرب و شرق و همین‌طور سیر فلسفی بشر خواهید داشت. این سفر هم مانند سفر دور دنیا در هشتاد روز ژول‌ورن دلچسب است اگر طالب فلسفه باشید. در این سفر از نقطه‌ای آغاز می‌کنید و به مکان‌ها و زمان‌های گوناگون می‌روید و باز به نقطه آغاز خود برمی‌گردید اما این بار نقطه شروع را قطعا دیگرگونه می‌بینید چون با این سفر پخته شده‌اید و تجربه اندوخته‌اید.

 شنیدن کتاب دور دنیای فلسفه در هشت روز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به تاریخ فلسفه شرق و غرب مخاطبان این کتاب‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۴۴٫۸ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۴۴٫۸ مگابایت