الینور آلیفنت کاملا خوب است

دانلود و خرید الینور آلیفنت کاملا خوب است

۴٫۴ از ۲۴ نظر
۴٫۴ از ۲۴ نظر

برای خرید و دانلود   الینور آلیفنت کاملا خوب است  نوشته  شیما درخشش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

AzinGolriz
داستان جذابی در مورد دختری که از موقعیت آسیب آمده و تاثیر کودکی‌اش در بزرگسالی.
Mo
خوب بود. خوانش هم خیلی خوب
بهار
گویندگی خانم درخشش عالی بود اما این کتاب نهایتا می‌تونه برای گروه سنی نوجوان مناسب باشه. توصیف وعده‌های غذایی و رنگ کفش و لباس تمام شخصیت‌ها با جزئیات گفته می‌شد اما دریغ از توصیف عمیق و به یاد ماندنی حالات روحی شخصیت‌ها. دریغ از یک جمله که ارزش به خاطر سپردن داشته باشه. دیدش خیلی فانتزی و دور از واقعیت بود و اصلا کتاب عمیقی نمی‌دونمش. متعجبم که چطور جایزه گرفته و رتبه‌ی خوب داره. ضمنا، مترجم کلماتی رو ترجمه کرده بود که اصلا نیازی به ترجمه نداشت و بیشتر حس بیگانگی به آدم می‌داد. کلماتی مثل نامه الکترونیکی و تارنما!
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
سفر به زندگی الینور دختری سی ساله، منزوی و به دور از روابط اجتماعی‌ست که این انزوا و گوشه‌گیری او را فردی عجیب جلوه می‌دهد. الینور در دوران کودکی خود مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته و اکنون در حال روبه‌رو شدن با حقایق تلخ زندگی خود است. این رویارویی و حضور افراد متعدد در زندگی الینور مسیر زندگی او را تغییر می‌دهد. مخاطب در این کتاب با مسائل روان‌شناسی و بحران شخصیت کاراکتر اصلی داستان روبه‌روست. نکته قابل توجه در مورد این کتاب این است که پس از انتشارش در سال 2017 به سرعت مورد استقبال قرار گرفت به طوری که برنده جوایز معتبری چون جایزه ادبی «کاستا» شد. همچنین این اثر در همان سالی که منتشر شد جزو رمان‌های پرفروش با موضوع زنان شد. گیل هانیمن در کتاب «الینور آلیفنت کاملا خوب است» با طرح داستانی زیبا و زبانی رسا به زیبایی این امر را به تصویر کشیده است. برشی از کتاب احساس کردم نیاز دارم یک لحظه از سرو صدا و گرما فرار کنم. در پشتی را باز کردم و وارد یک پاسیو شدم. باغچه‌اش کوچک بود و گیاهان زیادی نداشت. کف آنجا دال بتنی و بقیه قسمت‌هایش سکویی با سطح سر بود. خورشید داشت غروب می‌کرد اما از اینجا آسمان کوچک به نظر می‌رسید و من احساس می‌کردم در میان نرده‌هایی که در سه طرف کشیده شده بودند، زندانی هستم. نفس عمیقی کشیدم و امیدوار بودم هوای خنک شب را وارد ریه‌هایم کنم اما راه‌های تنفسی‌ام مورد یورش دود توتون، نیکوتین و مواد سمی دیگر قرار گرفت. جریان سیال زندگی آوانامه با همکاری نشر آموت و با صدای «شیما درخشش» کتاب صوتی «الینور آلیفنت کاملا خوب است» را تولید و منتشر کرده است. از این انتشارات کتاب‌های دیگری مانند «من پیش از تو»، «من پس از تو»، «یک بعلاوه یک»، «شاهزاده و گدا»، «خاما» و ... نیز منتشر شده است. 🆔@ketabsoti
i3argi
مردم واقعیت ها را دوست ندارند. اگر کسی از شما بپرسد حالتان چطور است؟! قرار است بگویید:"خوبم." قرار نیست بگویید: "دیشب آنقدر گریه کرده اید که خوابتان برده، زیرا دو روز متوالی با کسی صحبت نکرده بودید." "خوب" تنها کلمه ای است که به کار می برید.
صفحه قبل۱۲صفحه بعد