با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب هفده خان عشق اثر کاوه میرعباسی

دانلود و خرید کتاب هفده خان عشق

فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هفده خان عشق  نوشته  کاوه میرعباسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هفده خان عشق

کتاب هفده خان عشق از مجموعه نامه های نامداران است. این کتاب روایتی از فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر است. گردآوری این مجموعه بر عهده کاوه میرعباسی بوده و امیرحسین میرزائیان آن‌ را به فارسی ترجمه کرده است. 

درباره کتاب هفده خان عشق

عشق برای هرکدام از ما معنایی دارد و دلبستگی و ابراز عشق راه و روش خاص خودمان را. اگر در سال‌های دور زندگی می‌کردیم که تلفن و راه‌های ارتباطی دیگر در دسترس ما نبودند، باید به نامه نوشتن روی می‌آوردیم و عشقمان را در قالب زیباترین کلمات بیان می‌کردیم. آنچه جالب است این است که دریابیم بسیاری از مشاهیر بزرگ و افراد قدرتمند هنگامی که به کسی دل می‌باختند چه می‌گفتند و عشقشان را چگونه ابراز می‌کردند.

کتاب هفده خان عشق، فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر است. با خواندن این نامه‌ها هم از عشق آنان نسبت به معشوقشان آشنا می‌شویم و رنج‌هایی که کشیده‌اند را به جان می‌خریم و هم با پنهانی‌ترین زوایای شخصیتشان آشنا می‌شویم. در کنار تمام این‌ها نکاتی خواندنی و جذابی از هنر، تاریخ و ادبیات هم می‌خوانیم. 

کتاب هفده خان عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 این کتاب برای تمام کسانی که از خواندن متن‌های عاشقانه لذت می‌برند، جذاب است. اگر دوست دارید با جزئیات زندگی عاشقانه مشاهیر و قدرتمندان آشنا شوید، این کتاب برای شما است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
09129316455mrb
۱۴۰۰/۰۱/۱۷

تو بعضی از نامه ها یه سری جملات هست ک کمر آدم رو رگ به رگ میکنه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۵۳-۴۳-۱
تعداد صفحات۱۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۵۳-۴۳-۱