با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جهان هستی براساس فیزیک اثر جیم الخلیلی

دانلود و خرید کتاب جهان هستی براساس فیزیک

مکانیک کوانتومی، نسبیت عام، ترمودینامیک

۳٫۲ از ۶ نظر
۳٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جهان هستی براساس فیزیک  نوشته  جیم الخلیلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جهان هستی براساس فیزیک

جهان هستی براساس فیزیک کتابی از جیم الخلیلی فیزیکدان و نویسنده کتاب‌های پرفروش فیزیک است.

 درباره کتاب جهان هستی براساس فیزیک

جیم الخلیلی، فیزیکدان کوانتوم در کتاب جهان هستی براساس فیزیک با تشریح ژرف‌ترین بینش‌های حاصل از فیزیک مدرن، بیان می‌کند که این علم بسیار مهم درباره‌ی گیتی و ماهیت واقعیت به ما چه می‌گوید. 

کتاب با معرفی مفاهیم بنیادی فضا، زمان، انرژی، و ماده آغاز می‌شود، و سپس به تشریح سه ستون فیزیک مدرن می‌پردازد ـ نظریه‌ کوانتومی، نسبیت، و ترمودینامیک ـ و نشان می‌دهد که این سه جزء باید در کنار هم قرار داده شوند تا به درک کاملی از واقعیت برسیم. نویسنده با مثال‌هایی زیبا و تشبیهاتی تأمل‌برانگیز، فیزیک مقیاس‌های غایی کیهانی و کوانتومی را شرح می‌دهد، درباره‌ی خط مقدم این رشته و نظریه‌های حدسی آن بحث می‌کند، و اصول فیزیکی حاکم بر فناوری‌ها و تجربیات روزمره را بیان می‌نماید، به‌طوری که خواننده در مدتی کوتاه با ایده‌های بزرگ فیزیک آشنا می‌شود.

این کتاب، فیزیک را به‌عنوان تلاش جسورانۀ‌ انسان برای درک اصول بنیادینی توصیف می‌کند که می‌تواند جهان طبیعی پیرامون ما را به‌دقت توضیح دهد، تلاشی که بر پایه‌ی ارزش‌های اساسی همچون صداقت و شک انجام می‌شود. دانش حاصل از فیزیک هم ما را توانمند می‌سازد و هم بر فروتنی ما می‌افزاید، و فیزیک همچنان دلیرانه به‌سوی ناشناخته‌ها به‌پیش می‌رود. این کتاب که سرشار از بینش‌های ژرف است، ایده‌های معمایی فیزیک را به‌صورتی قابل‌فهم و جذاب برای همگان ارائه می‌کند، و همه را دعوت می‌کند که در ماجرای عمیق جستجوی حقیقت در جهان پیرامون ما سهیم شوند.

خواندن کتاب جهان هستی براساس فیزیک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به فیزیک مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۲۷۰۶۱۰۵۵
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۲۷۰۶۱۰۵۵