با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
متافیزیک چیست؟

دانلود و خرید کتاب متافیزیک چیست؟

۴٫۴ از ۵ نظر
۴٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب متافیزیک چیست؟  نوشته  مارتین هایدگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب متافیزیک چیست؟

مارتین هایدگر(۱۹۷۶-۱۸۸۹)، فیلسوف و اندیشمند آلمانی است. «متافیزیک چیست؟» از آثار کلیدی هایدگر و در واقع درس‌گفتاری است که وی در ١٩٢٩ به مناسبت انتصاب به جانشینی هوسرل در دانشگاه فرایبورگ ایراد کرده است. این درس‌گفتار کوتاه، در عین حال که مضمون اصلی «هستی و زمان» را در بر دارد، از نخستین گام‌های هایدگر در راه چرخش فکری او نیز نشان دارد. در مجموعه «متافیزیک چیست؟» اثری از تحلیل‌های سیستماتیک و گام به گام «هستی و زمان» مشاهده نمی‌شود. این اثر به مثابه خودگویه‌ای است که یکسره به نتایج سیر و سلوکی می‌پردازد که خود به درستی تبیین نمی‌شود. هایدگر از تجربه فکری تازه‌ای سخن می‌گوید که چشم‌داشت نوعی اعتماد از جانب مخاطب در آن نهفته است. با این همه، شیوه تفکر تازه هنوز ردّی محسوس از پدیدارشناسی هرمنوتیکی دارد به این منوال که هایدگر می‌گوید خودِ هستی بر تفکر مبتنی نیست، بلکه با تفکر رویاروی می‌گردد، آن را به سخن درمی‌آورد و از جانب خود آشکار می‌گردد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مهرک
۱۳۹۵/۱۲/۲۴

عجیب است که از کتابهای هایدگر فقط همین یکی را در طاقچه قرار داده اید. اسم هایدگر حتی در نویسندگان برگزیده هم نیست.

hamed318
۱۳۹۶/۰۱/۲۳

بهترین کتاب در فهم راه هایدگر. اونهایی که هایدگر رو کلمه باز میدونن باید این کتاب رو بخونن. اونهایی که در متدولوژی علوم تجربی شک کرده اند، حتما این کتاب رو بخونن.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۱۱-۵۳۲-۶
تعداد صفحات۲۱۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۱۱-۵۳۲-۶