با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار)

دانلود و خرید کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار)  نوشته  ملودی بیتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار)

کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار) اثر ملودی بیتی و ترجمه رویا منجم، کتابی کاربردی است که به شما کمک می‌کند برای به دست آوردن نقش مستقل خود در روند درمانی، گام‌های مثبتی بردارید.

درباره‌ی کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار)

ملودی بیتی در کتاب به‌هم‌وابستگی بس است برای تمام کسانی که خود یا یکی از اعضای خانواده‌شان با مشکل اعتیاد دست و پنجه نرم می‌کنند، راهکارهایی نوشته بود. این راهکارها به افراد کمک می‌کنند تا بتوانند از نقش قربانی بیرون بیایند. شرایط خود را ببینند و بسنجند و برای پذیرفتن مسئولیت زندگی خودشان آماده شوند. کتاب به‌هم‌وابستگی بس است به مخاطبان کمک می‌کند تا راه و روش مراقبت از خود را یاد بگیرند. 

کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار) شامل فعالیت‌های مفیدی است که می‌توان از آن‌ها در جلسات درمانی خانوادگی و فردی استفاده کرد. کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار) به شما کمک می‌کند تا با انجام هر تمرین و هر فعالیت، قدم مثبتی رو به جلو بردارید و یاد بگیرید که چطور از خودتان مراقبت کنید. اما پیش از شروع، لازم است یک دفترچه معمولی یا دفترچه خاطرات بخرید یا فایلی در کامپیوتر خود باز کنید تا برای فعالیت‌های این کتاب به کار برید.

کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار) کتابی کاربردی برای کسانی است که برای درمان اعتیاد خود به گروه‌های درمانی خانوادگی می‌روند. مشاوران و روان‌درمانگرها نیز از مطالب و فعالیت‌های کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار) استفاده می‌کنند. 

بخشی از کتاب به‌هم‌وابستگی بس است (کتاب کار)

درونمایه و فعالیت‌های آن خطاب به «برنده دوبارها» است ـ کسانی که از به‌هم‌وابستگی و و وابستگی شیمیایی هر دو آسیب دیده‌اند. این کتابِ کار از این گذشته کسانی را هدف می‌گیرد که از ترس‌های بیمارگونه، ترس شدید (فوبیا)، به‌هم‌ریختگی‌های (اختلالات) خوردن و اعتیاد به رابطه جنسی یا قماربازی و شرط‌بندی رنج می‌برند. به‌هم‌وابستگی معمولاْ به کسانی آسیب می‌زند که از این مشکلات هم رنج می‌برند. آنها می‌توانند به عنوان مشکل اصلی یا فرعی با آن رویاروی شوند، اما با برخورد با بهبودی دیگران با ضرب‌المثل زندگی کن و بگذار زندگی کنند و پافشاری نکردن روی این مسئله که همه باید یک نقشه بهبودی بنا به نقشه آنها را بریزند، می‌تواند برای تمامی این افراد یاری‌بخش باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۴,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۶-۰۵۶-۳
تعداد صفحات۲۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۴,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۶-۰۵۶-۳