با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دوربین

دانلود و خرید کتاب دوربین

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دوربین  نوشته  اشکان شریعت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دوربین

اشکان شریعت ( -۱۳۷۳) نویسنده است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «...این روزها دیگر مثل روزهای ابتدایی که به اینجا آمده بودم، نمی‌گذرد. ملال‌آور و تکراری شده. حالا دیگر زیاد حوصله‌ام سر می‌رود. انبوه چهره‌های تماشاچیان نیز دیگر جذابیتی ندارد. گرسنگی سردردم را تشدید کرده است. مثل روزهایی که تمام مدت در خانه می‌ماندم به شدت بی‌حوصله‌ام. جوان سردخو همچنان برایم اندکی سبزیجات می‌آورد که مرا سر پا نگه دارد. در عوض گرگ‌ها و تمساح‌ها و شیرها بسیار قدرتمند و سر حال به نظر می‌رسند، زیرا سهم غذای مرا برای آنها می‌برند. همچنین به تازگی فهمیده‌ام که جوان سردخو همان شاگرد کافه‌چی است. اما وقتی این موضوع را با او مطرح کردم به شدت دستپاچه شد و گفت که احتمالاً او را با کس دیگری اشتباه گرفته‌ام. اما شک ندارم. تنها سؤالم این است که چرا گاهی از دستم فرار می‌کند...»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
آرمان
۱۳۹۷/۱۰/۲۲

به عنوان اولین رمان نویسنده بسیار خواندنی بود. نویسنده در توصیفات قلم خودش رو به زیبایی به رخ میکشه. حین خواندنش دایم به یاد بوف کور صادق خان هدایت می افتادم. پسندیدم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۷۵۵۶-۸۰-۱
تعداد صفحات۱۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۷۵۵۶-۸۰-۱