با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهایی از خشم و پرخاشگری

دانلود و خرید کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری  نوشته  شهربانو قهاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری

شهربانو قهاری در کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری با زبانی ساده راهکارهای کنترل خشم را با مخاطبانشان به اشتراک می‌گذارد. در این کتاب از خشم به‌عنوانی هیجانی طبیعی که تمامی انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند یاد می‌شود که نباید از آن حس شرمساری داشت، بلکه باید راه صحیح بروز آن را آموخت. نشر دانژه کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری را منتشر کرده است.

درباره کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری

خشم یکی از هیجانات طبیعی است که هر فردی در طول زندگی بارها آن را تجربه می‌کند، اما اغلب افراد شناخت صحیحی نسبت به این هیجان و نحوه ارائه آن ندارد و همین امر نیز آن‌ها و حتی اطرافیانشان را با مشکل روبرو می‌کند. شهربانو قهاری تلاش کرده است تا در کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری، شما را به درک صحیح از این هیجان و همچنین راهکارهای کنترل آن برساند.

ناتوانی در کنترل خشم تنها به بیماران روان‌پزشکی اختصاص ندارد. بسیاری از افراد سالم جامعه به دلیل ناآگاهی از چگونگی کنترل خشم اغلب دست به پرخاشگری می‌زنند. عده‌ای هم هستند که خشم را سرکوب می‌کنند و به این‌ترتیب به سلامت جسمی و روانی خود لطمه می‌زنند. ردپای خشم در بسیاری از بحران‌های اجتماعی، روابط بین‌فردی و زناشویی دیده می‌شود؛ از جمله طلاق، قتل، کودک‌آزاری، تخریب اشیا و اماکن عمومی، خودزنی، خودکشی و... . شهربانو قهاری در کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری، کمک می‌کند تا مخاطب آموزش‌های لازم در رابطه با کنترل خشم را کسب کند.

خواندن کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

همه ما انسان‌ها حس خشم را به کرات تجربه کرده‌ایم و بسیاری نیز از واکنشی که در آن زمان انجام داده‌ایم ناراضی هستیم و حس پشیمانی از واکنشمان را تا مدت‌ها به دوش می‌کشیم. مطالعه‌ی کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری به مخاطب کمک می‌کند تا به‌طور منطقی و صحیح‌تری این هیجان را بروز دهد. بنابراین خواندن این کتاب را به تمامی افراد سالم، بیماران و خانواده‌های آنان توصیه می‌کنم. به‌علاوه، کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری می‌تواند راه‌گشای دان‌شجویان روانشناسی، روان‌شناسان و مشاوران در در برگزاری کارگاه‌های آموزشی کنترل خشم باشد.

جملاتی از کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری

خشم، هیجان طبیعی بشری است که همه‌ی موجودات زنده، از جمله انسان‌ها، آن را تجربه می‌کنند. طبق گفته‌ی داروین، ۹ نوع هیجان وجود دارد. برخی از آن‌ها منفی و برخی مثبت هستند. هیجان‌های مثبت، شادمانی، لذت، تعجب و عشق را دربرمی‌گیرند و هیجان‌های منفی، غم، ترس، نفرت، خشم و اضطراب را شامل می‌شوند. گرچه تجربه‌ی این هیجانات طبیعی است اما برخی انسان‌ها به دلیل تجارب دوران کودکی، به این نتیجه می‌رسند که برخی هیجان‌ها خوب نیستند و باید سرکوب شوند. خشم از جمله‌ی این احساسات است. در فرهنگ ما، از کودکی به افراد می‌آموزند که خشمگین شدن خوب نیست و نباید خشمگین شد. به عبارتی، در مورد خشم و دیگر احساسات منفی قضاوت ارزشی می‌کنند و آن‌ها را بد، زشت و ناپسند تلقی می‌کنند. برای خواندن جملات بیشتری از کتاب رهایی از خشم و پرخاشگری، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
yalda
۱۴۰۰/۰۲/۲۰

کتاب کاربردی و سبکی بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۱
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۱