با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب شهامت؛ مؤثرترین و کاربردی‌ترین راهکارهای افزایش عزت نفس (دبی فورد ۷) اثر دبی فورد

دانلود و خرید کتاب شهامت؛ مؤثرترین و کاربردی‌ترین راهکارهای افزایش عزت نفس (دبی فورد ۷)

۲٫۶ از ۵ نظر
۲٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شهامت؛ مؤثرترین و کاربردی‌ترین راهکارهای افزایش عزت نفس (دبی فورد ۷)  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شهامت؛ مؤثرترین و کاربردی‌ترین راهکارهای افزایش عزت نفس (دبی فورد ۷)

تابه‌حال، چند بار خود را کوچک کرده‌اید؟ چند بار برای راضی نگه داشتن دیگران، حد خود را پایین آورده‌اید و تن به کاری داده‌اید که تمایلی به انجام آن نداشته‌اید؟ چند بار درست همان زمانی که می‌خواسته‌اید فریاد بزنید سکوت کرده‌اید یا منافع خود را برای منافع دیگری زیر پا گذاشته‌اید؟ چند بار به جای انتخابی آگاهانه دست به واکنشی ناگهانی یا تکرار رفتاری اشتباه زده‌اید؟ چند بار به خودتان گفته‌اید: «نمی‌توانم این کار را انجام دهم. من به اندازه کافی قوی نیستم. من آن‌قدر شهامت و اعتمادبه‌نفس ندارم که بتوانم به تمام رؤیاهایم دست یابم.» ما هر روز صدها انتخاب می‌کنیم. بعضی انتخاب‌ها به ما اعتمادبه‌نفس، قدرت و حس ارزشمندی می‌دهد و بعضی انتخاب‌ها، اعتمادبه‌نفس، قدرت و هر چیزی را که می‌خواهیم باشیم از ما می‌رباید. ترس‌های فلج‌کننده، اعتمادبه‌نفس سرکوب‌شده و شهامت فراموش‌شده موانعی است که ما را از انتخاب‌های مقتدرانه باز می‌دارد، از انتخاب‌هایی که با برترین تجلی و عمیق‌ترین نیازهای ما هماهنگی دارد. «شهامت؛ مؤثرترین و کاربردی ترین راهکارهای افزایش عزت نفس» کتاب هفتم از مجموعه نه‌گانه‌های دبی فورد است. در این کتاب خردمندانه، دبی فورد، نسخه‌ای بسیار کاربردی، دقیق و هوشمندانه را برای یک زندگی شجاعانه در اختیار ما می‌گذارد. هر صفحه‌ای را که ورق می‌زنید، زنی را می‌بینید که با صداقت بی‌شائبه خود، بی‌پروا با شما سخن می‌گوید. درحقیقت، او هر آنچه را در این وادی وجود دارد در پوشش کتاب خود قرار داده است. در فصل فصلِ کتابی که در دست دارید، آنچه برای یک زندگی سالم همراه با عزت نفس و اعتمادبه‌نفس لازم دارید، گنجانده شده است. دبی به‌گونه‌ای شیوا و سلیس از تجربه شخصی خویش و دگرگونی خود از رویکردی بیمناک به بینشی شجاعانه می‌گوید. او هیچ نقطه ابهامی به جا نمی‌گذارد، هیچ رازی را سربه‌مهر نگه نمی‌دارد و با شما از همان چیزهایی که سال‌ها پنهانشان داشته است، بی‌پروا، سخن می‌گوید. او در این اثر، او هرچه را برای یک زندگی شجاعانه لازم دارید به‌وضوح بیان می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
bemo
۱۳۹۸/۰۶/۰۵

نصف کتاب نویسنده از زندگی خودش صحبت کرده انگار داری رمان میخونی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۱)
به یاد داشته باش انتخاب همواره با توست آنگاه که آماده پرواز باشی ابرهای سیاه کنار می‌روند و اکنون زمانی است که شاهد لحظه‌هایی شگفت‌انگیز خواهی بود شاهد تولد معجزه اکنون زمان تولد دوباره من است تولد دوباره ما و با شهامت گام بر می‌داریم از تاریکی شب به روشنایی روز با هم و در کنار هم و چراغ خود را می‌افروزیم…
معجزه ی سپاسگزاری
تابه‌حال، چند بار خود را کوچک کرده‌اید؟ چند بار برای راضی نگه داشتن دیگران، حد خود را پایین آورده‌اید و تن به کاری داده‌اید که تمایلی به انجام آن نداشته‌اید؟
معجزه ی سپاسگزاری
و به یاد داشته باش انتخاب همواره با توست
معجزه ی سپاسگزاری
ترس با قاطعیت هرچه تمام‌تر خود را حق‌به‌جانب جلوه می‌دهد و شما را مشکوک و نگران و مردد می‌کند. با زبردستی هر چه تمام‌تر به عمق وجود شما نفوذ می‌کند و شما را به انتقاد از خودتان وامی‌دارد. با چنان قدرتی نظر شما را تغییر می‌دهد که هم فکر آینده را از سر بیرون می‌کنید و هم در دردهای گذشته غرق می‌شوید. هر بار که ترس برنده می‌شود شما می‌بازید. هربار که شما تحت تأثیر ترس قرار می‌گیرید فرصت تجلی برتر خود را از دست می‌دهید و آنگاه به جای آنکه مشتاقانه به دنبال رسیدن به آینده‌ای باشید که آرزویش را دارید اسیر دست گذشته می‌شوید. ترس در گوشتان فریاد می‌زند: «دست از خشم‌ها و نفرت‌هایت بر ندار؛ دست از بهانه‌ها و کینه‌هایت نکش!» ترس با متقاعد کردن شما به اینکه قطعاً شکست خواهید خورد شما را فریب می‌دهد. ترس با خوشحالی، همه دفعاتی را که تلاش کرده‌اید و شکست خورده‌اید به شما یادآوری می‌کند.
گيتي
ممکن است صدای ترس به‌صورت نوعی سردرگمی به گوش برسد: نمی‌دانم چه‌کار باید بکنم. گیر افتاده‌ام. به کمک نیاز دارم. دیگر خسته شده‌ام. نمی‌دانم چه می‌خواهم. ترس ممکن است خود را به‌صورت خودشیفتگی نشان دهد. اینکه شما تمام فکر و ذکرتان این باشد که چرا لاغر نمی‌شوید، چرا چیزهایی که می‌خواهید به‌دست نمی‌آورید، چرا کسی را که می‌خواهید پیدا نمی‌کنید، چرا آن‌قدر که دوست دارید سالم و شاداب نیستید، چرا شغل و درآمدی را که می‌خواهید ندارید و خلاصه همه‌چیز حول محور شما می‌چرخد.
گيتي
باید هر شب پیش از خواب رؤیای خود را مانند دعا زیر لب تکرار کنید. باید اجازه دهید این رؤیا درونتان بزرگ شود، رشد کند و در ذهن ناخودآگاهتان حک شود. باید اجازه دهید جهان و هر آنچه در آن هست شما را به رؤیایتان نزدیک‌تر کند. این‌گونه خودتان نیز از تحقق یافتن آن متعجب خواهید شد و مانند تمام کسانی که رؤیایشان را به حقیقت بدل کرده‌اند، خواهید گفت نمی‌دانم چطور اتفاق افتاد؛ ولی همه‌چیز دست‌به‌دست هم داد. اینجاست که ایمان و اعتماد رؤیای شما را محقق می‌کنند.
sahar
من همه نیروهایی را که مبارز عشق برایم به ارمغان می‌آورد به آغوش می‌کشم. من یکی از مهم‌ترین بخش‌های این هستی الهی هستم. من عاشق دوباره ساختن خویشم. من می‌خواهم کاری کنم که برای همه باورنکردنی باشد. من قلب و روح خود را به خدا می‌سپارم. من مبارز راه عشقم و کامل‌ترینم. من مبارز راه عشقم و مهم‌ترینم. هنگامی که برای مبارزه در راه عشق برمی‌خیزم همه‌چیز به یاری من برخواهد خواست. من وظایف، مسئولیت‌ها و نشان‌های افتخار خود را به‌عنوان یک مبارز باشهامت می‌پذیرم. من می‌توانم خود را به‌عنوان مبارز راه عشق ببینم. من مبارز راه عشقم.
کاربر ۱۲۰۸۵۴۱
من فهمیدم که همیشه دنبال جلب رضایت مردم بوده‌ام؛ درحالی‌که، عکس آن تصور را داشتم. قبل از آنکه به خودم کمک کنم و اولویت‌های خودم را در نظر بگیرم به کمک دیگران می‌شتافتم. یادگرفتم همه چیزهایی را که این سال‌ها درباره‌شان حرف می‌زدم و موعظه می‌کردم خودم باید بشنوم. همان‌طور که در کتاب اولم نوشته بودم باید «در سخنرانی خودم شرکت می‌کردم». در این دوران بود که فرایند معجزه‌آسای بیداری در من اتفاق افتاد.
شکوفه
ما باید افکار خود را از نو بسازیم. باید الگوهای کهنه را بشکنیم.
Elizee
رهایی عاطفی یعنی مسئولیت‌پذیری، یعنی به جای گیر کردن در تجربه‌هایمان با آن‌ها حرکت کنیم و ببینیم در شرایط و موقعیت‌های مختلف زندگی‌مان چه نقشی داشته‌ایم.
Elizee

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۳
شابکundefined
تعداد صفحات۲۳۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۳