با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عذاب در آینه

دانلود و خرید کتاب عذاب در آینه

۳٫۴ از ۹ نظر
۳٫۴ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عذاب در آینه  نوشته  آنتونی هوروویتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب عذاب در آینه

آنتونی هوروویتس با داستان‌های ترسناک بزرگ شد و عشق دوران کودکی‌اش، یعنی تمام آن ماجراهای شیطانی و ترسناک با او ماند. آنتونی هوروویتس نویسندهٔ انگلیسی بسیار موفقی با آثار پرفروش است. او فیلم‌نامه‌ آثار سینمایی و تلوزیونی مشهوری همچون پوآرو، قتل‌های میدسامرز و جنگ فویل را نوشته است آنتونی در شرق لندن زندگی می‌کند. کتاب‌های هوروویتس شامل داستان‌های پلیسی، داستان‌های ماجراجویانه و داستان‌های جاسوسی است که به بیشتر از ده زبان ترجمه شده است. داستان‌های این کتاب، همچون اغلب داستان‌های هوروویتس از موضوعات و وقایع روزانه الهام گرفته شده است. اما هر یک با پیچ و تاب و فراز و فرودی که دارند به ما یادآوری می‌کنند حتی در دنیایی امن و قابل پیش‌بینی، اتفاقات ترسناک و غیرقابل پیش‌بینی، وحشت‌آور و هولناک چندان هم غیرممکن و دور از انتظار نیستند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
بلاتریکس لسترنج
۱۳۹۷/۱۱/۱۳

درون حدم ترسناک و خفن نبود

میس سین
۱۳۹۸/۰۷/۱۳

از آنتونی هورووتیس کتاب خانه ابریشمی رو خوندم که بسیار عالی بود. این کتاب رو به پشتوانه تجربه خوبی که از نویسنده اش دارم می خونم امیدوارم مثل همون عالی باشه. بعدا نظرم رو ویرایش میکنم و ستاره ها رو

- بیشتر
زهرا
۱۳۹۷/۱۱/۱۱

موضوع حالب بود اما خیلی کوتاه.دوتا داستان کوتاه مهیج

zohreh
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

اگر دنبال داستان‌های ترسناک روح و پری دارید هستید انتخاب خوبی نیست. ۲ داستان کوتاه نسبتا ترسناک که لحظه آخر آدرنالین زیادی رو وارد خونتون میکنن.

کتاب باز
۱۳۹۸/۰۹/۰۱

مثل کارای ار. ال.استاینه لحظه اخر میزنه طرفو میترکونه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
مرد زرد چهره؛ او که بود؟ شاید بیماری جامعه‌ستیز که از تیمارستان مرخص شده بود و با چاقویی در جیب بارانی‌اش به لندن سفر می‌کرد. یا تروریستی با بمب؛ یکی از آن بمب‌گذاران انتحاری خاورمیانه که در باره‌شان می‌خوانی. یایک قاتل بچه‌ها. یا از آن هیولاهایی که...
بلاتریکس لسترنج
همیشه وقتی منتظر چیزی هستی زمان به کندی می گذرد.
zohreh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۱/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۷۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۱/۰۸