با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پشت پرده‌ی سیاه

دانلود و خرید کتاب پشت پرده‌ی سیاه

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پشت پرده‌ی سیاه  نوشته  مسعود بطحائی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پشت پرده‌ی سیاه

«پشت پرده سیاه» رمانی پلیسی-جنایی از مسعود بطحایی است. بادش را کنار گوشم احساس کردم. صدایش توی مغزم می‌پیچید و دورونزدیک می‌شد. نشست روی صورتم. تکانی به گونه‌ام دادم و نصف صورتم تیر کشید. کم‌کم صداها بیشتر شد و واضح‌تر. ظاهراً مخلوط خون دلمه‌بسته با شیرابهٔ زباله، ملاط خوبی برای ذائقه‌شان بود. زیرم، نرم بود؛ ولی حکم تشک زردآب‌بستهٔ مسافرخانه‌هایی را داشت که نه ناهمواری‌اش، بلکه بوی تعفن تجزیهٔ لکه‌های خشکیدهٔ اسپرم و خونی که به مرور زمان صورتیِ چرک شده، همراه زردی عرق که مانند مرز جغرافیایی حدود هرکس را روی تخت مشخص می‌کند، خواب را از سر می‌پراند. با هربار نفس‌کشیدن، یک‌تکه نایلون به دماغم می‌چسبید و راه تنفس را سد می‌کرد؛ تا جایی که با گوشهٔ چشم دیدم بین کیسه‌های پاره‌شده، پوست هندوانه و میوه‌های کپک‌زده تا دستمال‌های توالت،

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سیّد جواد
۱۳۹۹/۰۲/۱۵

کتاب ۲۶۹ از کتابخانه همگانی، داستان ساده و روانی بود ، با اینکه پیچیدگی خاصی نداشت ولی تا انتها همراه میشی با راوی داستان.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۷)
با مردم زمانه سلامی و والسلام تا گفته‌ای غلام توام، می‌فروشنت
سیّد جواد
خشم، نتیجهٔ کمبود است. از کمبود ویتامین «ب» تا کمبود فرهنگی، اقتصادی و فشارهای اجتماعی.
سیّد جواد
رانندگی مردم رو نگاه کن! همین یه قلم نشون می‌ده کی هستیم. مردم این‌قدر خودخواه شدن که وقتی ورودممنوع هم میان، طلبکارن که چرا بهشون راه نمی‌دی. فکر می‌کنن اگر راهنما بزنن براشون پول برق میاد و از شأن رانندگی‌شون کم می‌شه.
سیّد جواد
فقط می‌خواستند کنار بیایند. ظاهراً چشم‌پوشی از گرفتن حق، در خون همهٔ ماست؛ به‌خصوص اگر سمبه پرزور باشد یا نای درگیری نداشته باشیم. درصد کمی از مردم به‌سان زیدان که با سر به سینهٔ ماتراتزی کوبید، با سر حقشان را می‌گیرند؛ حتی به قیمت اخراج‌شدن از فینال جام جهانی.
سیّد جواد
تو این زمونه هرچی سرت به کار خودت باشه، راحت‌تری.
Aysan
با مردم زمانه سلامی و والسلام تا گفته‌ای غلام توام، می‌فروشنت
امیر محسن مرادی
با مردم زمانه سلامی و والسلام تا گفته‌ای غلام توام، می‌فروشنت
امیر محسن مرادی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۰۷
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۰۷