با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب جزیره مرجانی اثر آرمین هدایتی

دانلود و خرید کتاب جزیره مرجانی

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جزیره مرجانی  نوشته  آرمین هدایتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جزیره مرجانی

«جزیره مرجانی» نوشته آر. ام. بلنتاین از داستان‌های مجموعه «رمان‌های بزرگ جهان» نشر پارسه است. رابرت مایکل بالنتاین در سال ۱۸۲۵ میلادی در شهر ادینبورگ اسکاتلند به دنیا آمد. او برادرزادهٔ جیمز بالنتاین ناشر آثار والتر اسکات بود. از ۱۸۴۱ تا ۱۸۴۸ به عنوان منشی در کانادا سر کار می‌کرد. از ۱۸۴۸ به مدت هفت سال با تامس کانستِبِل ناشر ادینبورگی همکاری کرد. در ۱۸۵۵ اولین کتاب از مجموعهٔ کتاب‌های ماجرایی‌اش را با نام «تاجران جوان خز» منتشر کرد. «جزیرهٔ مرجانی» بلنتاین در سال ۱۸۵۷ به چاپ رسید. او در سال ۱۸۹۴ در شهر رُم ایتالیا درگذشت. ماجرای «جزیره مرجانی» از جایی شروع می‌شود که کشتی توفان‌زده با امواجی سهمگین روبرو می‌شود و درهم می‌شکند. کسانی که جان سالم به‌درمی‌برند به جزیره‌ای ناشناخته می‌رسند و به زودی تجربه زندگی در این مکان، رویارویی با بومی‌ها و دزدان دریایی حوادث تازه‌ای را برای بازماندگان رقم می‌زند: «سه روز و سه شب بود که کشتی ما گرفتار توفان بود و دیگر پایان کار نزدیک بود؛ مرگ چهرهٔ کریه‌اش را نشان‌مان می‌دادـ بی‌برو برگرد. کشتی در حال خُرد شدن بود. اولین ضربه‌های توفان دو تا از دکل‌های ما را با خودش برده بود: موج‌های بلند وحشتناکی که در پهنهٔ اقیانوس آرام پیش می‌رفتند، سکان کشتی را تکه‌تکه کرده بودند و باد ما را هر کجا که می‌خواست می‌برد. همه‌چیز از روی عرشه شسته و برده شده بود، غیر از یک قایق کوچک. از مسیرمان به‌کلی دور شده بودیم. می‌دانستم که ممکن است در میان تپه‌های مرجانی خطرناک گیر بیفتیم ـ و من، رالف روور ، پانزده ساله، که دیوانهٔ دریا بودم، داشتم از ترس می‌مردم. در سحرگاه روز سوم، دیده‌بان کشتی فریاد زد: «خشکی! خشکی!»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
"Shfar"
۱۳۹۸/۰۵/۰۴

خب کتاب جالبی بود و موضوعه جالبی هم داشت.. هنگام طوفان، سه تا پسر که از کارکنان یه کشتی بودن از غرق شدن نجات پیدا می کنن! خب در واقع اونا تو جزیره گیر می کنن...با آدم خوارها و دزدای دریایی

- بیشتر
رضا
۱۳۹۹/۰۷/۱۱

عالی .یه روزه تمامش کردم🏅🏅🏅🏅🏅

mojtaba rabiei
۱۳۹۸/۰۵/۲۹

داستان جالبی بود.‌ جذاب بود و پر از اتفاقات مهیج.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
و دیگر پایان کار نزدیک بود؛ مرگ چهرهٔ کریه‌اش را نشان‌مان می‌دادـ بی‌برو برگرد.
"Shfar"
پرچم سیاه بود و روی آن یک جمجمه و دو استخوان متقاطع دیده می‌شد.
"Shfar"
و دیگر پایان کار نزدیک بود؛ مرگ چهرهٔ کریه‌اش را نشان‌مان می‌داد
"Shfar"
وقتی چشم‌مان به تاریکی کلبه عادت کرد، متوجه چهارپایه‌ای چوبی شدم که کنار میزی چوبی بود و روی آن قابلمه‌ای آهنی دیده می‌شد. ناگهان قلبم از جا کنده شد. داشتم سکته می‌کردم. در گوشه‌ای از اتاق یک تخت کوتاه بود و روی آن اسکلت یک انسان!
"Shfar"

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۲۵۳۱۰۷۰
تعداد صفحات۲۳۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۲۵۳۱۰۷۰