با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گذرگاه عشق

دانلود و خرید کتاب گذرگاه عشق

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گذرگاه عشق  نوشته  جین آستن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گذرگاه عشق

کتاب «گذرگاه عشق» ترجمه‌ ای از خلاصه رمان معروف (Sense and Sesibility) «جین اوستین» است که اولین بار در سال ۱۸۱۱ به چاپ رسید.

ماجرای این رمان، مربوط به خانواده‌ای است اشرافی که پس از مرگ پدر، دچار انواع سختی‌ها و مشکلات می‌شوند. پسر خانواده که از همسر اول این خانواده است و تمام ثروت پدر را به ارث برده، حاضر به کمک به نامادری و خواهران ناتنی‌اش نیست. خانواده همسر دوم، صاحب سه دختر است. دو دختر بزرگ این خانواده (ماریان و الینور) در زندگی شان دچار شکست‌ها و کامیابی‌هایی می‌شوند. در تجربه عشق زندگی، این دو خواهر، یکی تابع عقل است و دیگری تابع احساسات. رمان حاضر سرگذشت و عاقبت این دو را در سختی‌های متعدد به تصویر می‌کشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
N.A
۱۳۹۸/۱۲/۲۰

این همان کتاب حس وحساسیت ویا شور وشوریدگی ویا دلباخته ویا عقل واحساس هست که با ترجمه های متفاوت وبالطبع اسامی متفاوت ارائه شده ... اولین کتاب جین استین ودرمورد خواهران دش وود میباشد.

Shiva
۱۳۹۷/۰۴/۲۷

داستان دویست و سی صفحه ای بود در مورد خانواده ای در انگلیس که مادرشان همسر دوم مردی بود که از ازدواج اولش یک پسر داشت و ازدواج دوم سه دختر وقتی مرد همه ارثش را به پسرش داد وگفت

- بیشتر
كيانا
۱۳۹۸/۰۹/۰۴

کتاب قشنگی بود ولی پشیمونم خلاصه اش را خوندم کتاب غرور و تعصب از این نویسنده هم زیباست

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
پیرمرد قصد بی‌مهری و بی‌رحمی نداشت، و به عنوان نشانه‌ی محبّت و علاقه به دخترها، برای هر یک هزار پوند باقی گذاشته بود.
کاربر ۸۷۹۷۵۴

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۱/۰۷
تعداد صفحات۱۵۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۱/۰۷