با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پی‌گیری در بازاریابی شبکه‌ای

دانلود و خرید کتاب پی‌گیری در بازاریابی شبکه‌ای

۴٫۶ از ۱۱ نظر
۴٫۶ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پی‌گیری در بازاریابی شبکه‌ای  نوشته  کیت شرایتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پی‌گیری در بازاریابی شبکه‌ای

همه‌ی مشتری‌های احتمالی، بلافاصله وارد کار نمی‌شود. مشتری احتمالی باید در مورد پیشنهاد ما فکر کند، اطلاعاتی را که به او داده‌ایم بررسی کند، و احتمالاً با یکی دو نفر مشورت کند. به هر حال، چیزی او را بازمی‌دارد که به دعوت ما پاسخ مثبت بدهد. آیا می‌‌ترسد که تصمیم عجولانه‌ای بگیرد؟ آیا با ما راحت نیست؟ آیا مشکل از معرفی کار بوده است؟

دلیلش هر چه باشد، ما باید مشتری احتمالی را پی‌گیری کنیم.

چه کار می‌توانیم بکنیم که پی‌گیری‌های ما مفید باشد و به «جواب بله» ختم شوند؟ چه چیزی بگوییم که بهانه‌های شایع و دغدغه‌های مرسوم مشتری احتمالی را رفع و او را ترغیب به ثبت‌نام کنیم؟

وقتی مهارت‌های درستِ پی‌گیری‌کردن را بلد باشیم، ترس و تعلل از بین می‌روند. دیگر از تلفن‌کردن نمی‌ترسیم و اتفاقاً با شوق و انگیزه و اعتمادبه‌نفس بالا با مشتری احتمالی تماس می‌گیریم.

پی‌گیری درست یعنی اینکه گفتگوی سازنده‌ا‌ی با مشتریان احتمالی داشته‌باشیم؛ یعنی این‌که مشتری مشتاقانه منتظر تلفن ماست؛ یعنی رابطه‌ها همیشه حفظ می‌‌شود؛ و هر وقت مشتری بخواهد وارد شود، ما در خدمتش هستیم.

از تکنیک‌های کتاب «پی‌گیری در بازاریابی شبکه‌ای» اثر مشترک کیت و تام شرایتر استفاده کنید تا مشتری احتمالی به جای «الان نه» بگوید «همین الان». موفق باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
maham
۱۳۹۷/۰۱/۲۱

کتاب های این استاد بزرگ نتورک مارکتینگ عالی هستن

علی رحیمی
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

بهترین ترجمه این کتاب همین هست عالیه از 10 کتابی هست که باید اول خواند در این رشته

maria
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

واقعا چرا این کتاب باید با نام دیگری به فروش برسه .این کتاب همان کتاب فالو هستش فقط اسم کتاب به پیگیری تغییر کرده .البته با متن بسیار گنگ و نامفهوم و تکراری . توصیه نمیکنم برای مطالعه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
اثر «تکرار بیلبورد» فرایند تکرار در پیگیری این‌گونه عمل می‌کند. فرض کنیم که من ۵ روز در هفته با ماشین به باشگاه می‌روم تا ورزش کنم. هرروز از یک مسیر می‌روم. از دندان‌پزشکی، خشک‌شویی، کافه و پنج بیلبورد مشابه رد می‌شوم، به اطرافم توجه نمی‌کنم مگر اینکه اتفاق عجیبی روی دهد... یادم می‌رود چگونه به مقصد رسیده‌ام. یک روز وقتی از باشگاه برمی‌گردم، یک بیلبورد در برابر چشم‌هایم ظاهر می‌شود که یک رستوران ایتالیایی جدید را تبلیغ می‌کند. من غذای ایتالیایی دوست دارم و بعد از ورزش گرسنه هستم. اما زمان‌بندی؟ خُب، زمان‌بندی مناسب نیست. چون باید به یک قرار دیگرم برسم. روز بعد در راه برگشت به خانه از باشگاه، یاد بیلبورد رستوران ایتالیایی می‌افتم. این بار متوجه می‌شوم که تخصص این رستوران پیتزای تنوری است. شکمم پیشاپیش شروع به غاروغور می‌کند. اما برنامهٔ این آخر هفته نیز پر است. دوباره زمان‌بندی مناسب نیست.
کاربر ۱۲۱۲۰۱۰

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸۶۰۰۹۷۷۰۹۳۹
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸۶۰۰۹۷۷۰۹۳۹