با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ۵۰ روش برای ایجاد ارتباط سازنده اثر استیو چاندلر

دانلود و خرید کتاب ۵۰ روش برای ایجاد ارتباط سازنده

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۵۰ روش برای ایجاد ارتباط سازنده  نوشته  استیو چاندلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب ۵۰ روش برای ایجاد ارتباط سازنده

«۵۰ روش برای ایجاد ارتباط سازنده» اثر استیو چاندلر (-۱۹۴۴) از مجموعه «کلیدهای مدیریت زندگی» به شما خواهدآموخت که چگونه دست از خواستن بکشیم و بخشش را جایگزین آن کنیم. این اثر دربرگیرنده سمینارها و کارگاه‌های آموزشی چاندلر، درباره ارتباطات است. مطالب این کتاب، شامل روش‌های ساده‌ای است که برای افراد قابل‌ درک و فهم خواهد بود. با کمک شیوه آزمون و خطایی که نویسنده به کار گرفته، توانسته‌است ۵۰ روش ذهنی کاربردی را در این کتاب معرفی کند. هر کدام از این روش‌ها و ابزار تفکر، از ما می‌خواهند که کمی بیشتر از حد طبیعی، خلاقیت داشته باشیم. برای به کارگیری این شیوه‌ها، نیازمند آن هستیم که هنرمند درونمان را بیدار کنیم. باید بدانیم که برای بیداری این هنرمند، لازم است بیاموزیم که چگونه در زندگی و کار شادمان باشیم و لذت ببریم. بریده ای از کتاب درباره «تشکر و قدردانی» روان‌شناسان کودک، راه‌های گوناگونی را برای ایجاد عزت‌نفس در کودکان، پیشنهاد می‌کنند. اگر شما هم می‌خواهید، اعتمادبه‌نفس کودکتان، بیشتر شود، به پیشنهادهای آن‌ها توجه و عمل کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سیما
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

کتاب خیلی خیلی خوبی هستش پیشنهاد میکنم حتما بخونید. مفید و قابل استفاده در زندگی روزمره...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
آیا کودکی خود را به یاد دارید؟ در آن روزها، شما اشیاء را سر هم می‌کردید و چیزی می‌ساختید.
Dexter
. پیکاسو به ما یادآوری کرد که همگی، هنرمند آفریده شده‌ایم، پس خلاق باقی بمانیم.
Dexter
چیزهای مرده، واکنش نشان می‌دهند. همان‌طور که شما گفتید، ماهی‌های زنده، واکنش نشان نمی‌دهند، بلکه چیزی را می‌سازند. آن‌ها، راهی را در آب رودخانه برای خود پیدا می‌کنند و بسته به جایی که می‌خواهند بروند، حرکت خود را آغاز می‌کنند.
mahshid T
سفر به ناشناخته‌ها برای ایجاد ارتباطاتی سازنده، باید کارهای شما کاملا غیرمنتظره باشد. در چنین شرایطی باید از خود بپرسید شخص مقابلتان چه انتظاراتی دارد؟ بعد از پرسیدن این سؤال، حالا باید یکی دوقدم جلوتر از او حرکت کرده و به سوی آنچه که او انتظار ندارد، گام بردارید.
mahshid T

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۲۷
شابک۹۷۸۹۶۴۲۷۸۵۶۷۴‬‬‬
تعداد صفحات۲۵۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۲۷
شابک۹۷۸۹۶۴۲۷۸۵۶۷۴‬‬‬