دانلود و خرید کتاب کودک و حد و مرزهایش هنری کلاود ترجمه مینا اخباری آزاد
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کودک و حد و مرزهایش اثر هنری کلاود

کتاب کودک و حد و مرزهایش

معرفی کتاب کودک و حد و مرزهایش

«کودک و حد و مرزهایش» نوشته دکتر هنری کلاود(-۱۹۵۶) و دکتر جان تاون‌سند(-۱۹۵۲) است و به این موضوع می‌پردازد که چگونه تصمیم‌های درست، کودکانی شایسته پرورش می‌دهد؟ کتاب کودک و حد و مرزهایش برای والدینی نوشته شده است که فرزندانی در فاصله گروه سنی نوزاد تا نوجوان دارند. البته اگر شما پدر یا مادر نیستید کتاب کودک و حد و مرزهایش می‌تواند به شما نیز کمک کند تا به بچه‌هایی که دوستشان دارید و یا به افرادی که زندگی‌شان به‌گونه‌ای تحت تأثیر شماست، یاری برسانید. به طور کلی مطالعه این کتاب به این گروه از افراد کمک می‌کند: آموزگاران، پدربزرگها و مادربزرگها، مربیان، پرستاران کودک، معلمان پرورشی و یا نوجوانانی که دوست دارند حد و مرزهای خود با بزرگ‌ترها را بهتر بشناسند. ممکن است شما پدر یا مادر نباشید، اما بخواهید مسئولیت‌پذیری و صداقت کودکانی که به گونه‌ای تحت تأثیر شما هستند را تقویت کنید. کتاب حاضر به شما کمک می‌کند تا بتوانید این اصول را عملی کنید؛ حتی اگر یک مراقب تازه‌کار باشید و در زندگی کودک نقشی فرعی داشته باشید. همه والدین، در راه پرورش فرزند خود مشکلاتی دارند. برخی از این مشکلات در ارتباط با مسئولیت‌پذیری و خویشتن‌داری فرزندان هستند. مطالعه این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید با این مشکلات مواجه شوید: تبعیت از امیال غریزی عدم توجه به راهنماییهای والدین سرپیچی از اقتدار گریه تعلل ورزیدن عدم توانایی در انجام وظایف رفتار همراه با پرخاشگری مشکلات مدرسه تعارض با دوستان مسائل جنسی مواد مخدر عضویت در باند و گروه

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات صابرین

مشاهده همه

نظرات کاربران

lale
۱۳۹۷/۰۱/۱۵

کتابی که ارزش خواندن داره، نویسنده قوی داره.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۳)
ماهیت اصلی مرزهای تربیتی بر مبنای خودکنترلی، مسئولیت‌پذیری، آزادی و عشق استوار است
soodi.saeidi
اگر بخواهیم توصیف دقیقی از شخصیت کودکان ارائه دهیم، می‌توانیم بگوییم آنها انسانهای کوچکی هستند که توانایی کنترل خویش را ندارند و تلاش می‌کنند همه اطرافیان خود را کنترل کنند. آنها نمی‌خواهند خودشان را کنترل کنند تا با خواسته‌های مادر و پدرشان سازگار شوند، بلکه می‌خواهند مادر و پدرشان خواسته‌های خود را تغییر دهند!
soodi.saeidi
شما به عنوان یک پدر یا مادر در شکل‌گیری آینده یک کودک نقش مهمی برعهده دارید. الگوهایی که از همان ابتدای زندگی در وجود کودکان شکل می‌گیرد و درواقع جزئی از شخصیت آنها می‌شود، در آینده نیز با آنان همراه خواهد بود.
soodi.saeidi

حجم

۲۶۳٫۷ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۳۲۱ صفحه

حجم

۲۶۳٫۷ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۳۲۱ صفحه

قیمت:
۹۰,۰۰۰
تومان