با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت فروش: تشریح فعالیت‌های کلیدی سرپرست تیم فروش

دانلود و خرید کتاب مدیریت فروش: تشریح فعالیت‌های کلیدی سرپرست تیم فروش

۴٫۸ از ۵ نظر
۴٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت فروش: تشریح فعالیت‌های کلیدی سرپرست تیم فروش  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدیریت فروش: تشریح فعالیت‌های کلیدی سرپرست تیم فروش

«مدیریت فروش» نوشته برایان تریسی(-۱۹۴۴)، به تشریح فعالیت‌های کلیدی سرپرست تیم فروش می‌پردازد. این کتاب بر اساس سال‌ها تجربه و مطالعه در زمینه نگرش‌ها و رفتارهای مدیران موفق فروش نگاشته شده است. در این کتاب، با برخی مفاهیم، روش‌ها، اصول و نیز شیوه‌های کاربردی برای مدیریت فروش آشنا خواهید شد. شما می‌توانید این آموخته‌ها را به سرعت به کار گیرید و فروش بیشتری داشته باشید، همکاری بین کارکنان بخش فروش را هماهنگ‌تر ساخته و موقعیت شغلی و فردی خود را در شرکت تقویت کنید. مدیریت فروش یک دانش غیرقطعی است، زیرا عوامل زیادی در آن دخیل هستند. فروشندگان تفاوت‌هایی اساسی با سایر کارکنان یک شرکت دارند. یک مدیر فروش باید بتواند همزمان یک دوست، مشاور، معتمد، کارپرداز سخت‌گیر و یک مدیر اثربخش کسب‌وکارمحور باشد. فروشندگان گاهی ممکن است از نظر احساسی در وضعیت خوب و گاهی در وضعیتی نامطلوب باشند. همچنین میزان فروش آنها نیز ممکن است دچار فراز و فرودهایی باشد. به همین دلیل است که مدیریت فروشندگان نیازمند شکیبایی زیادی و مهارت‌های مرتبط با روابط انسانی است. یک مدیر فروش موفق کسی است که بتواند افراد با شخصیت‌هایی مختلف را در تیم فروش جای داده و به‌طور پیوسته، به نتایجی قابل پیش‌بینی و مستمر در فروش دست یابد. کاربرد مداوم اصولی که در این کتاب خواهید آموخت به شما به عنوان یک مدیر فروش کمک می‌کند تا بتوانید به نتایجی بهتر در فروش دست یابید. البته باید به یاد داشته باشید که نمی‌توان به یک فرمول جامع و همیشه درست در برخورد با فروشندگان دست یافت، زیرا همیشه استثنائاتی وجود دارد. مدیران فروشی که رویاهای بزرگی در سر دارند، با مطالعه مفاهیم و شیوه‌های مطرح شده در این کتاب می‌توانند افرادی مثبت‌تر و موثرتر را جذب کرده و از فروشندگان منفی و غیرموثر برحذر باشند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Amir Ganjkhani
۱۳۹۸/۰۵/۰۷

کتاب خوبی هستش و در عین سادگی راهکارهای عملی و ساده ای رو برای غلبه بر مشکلات فروش بیان می کنه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰)
. وقتی به کارکنان خود کمک می‌کنید تا در مورد شیوه‌های بهبود عملکرد خود فکر کنند، آنها احساس خوبی در مورد خودشان، شما و البته شغل خود پیدا می‌کنند.
Amir Ganjkhani
واقعیت آن است که انسان ها تغییر نمی‌کنند و به همین دلیل است که گزینش و استخدام افراد بر اساس منش و شخصیت بهترین نتیجه را به همراه دارد.
Amir Ganjkhani
به یاد داشته باشید که هر چقدر زمان بیشتری را در ابتدای مسیر گزینش و استخدام افراد اختصاص دهید، زمان کمتری را باید صرف آموزش، مدیریت، انگیزش‌بخشی و سرپرستی فروشنده جدیدتان کنید.
Amir Ganjkhani
به یاد داشته باشید هر چیزی که ارزیابی می‌شود، به انجام خواهد رسید
Amir Ganjkhani
یکی از وظایف شما به عنوان مدیر فروش این است که در مورد عملکرد هر روزه فروشندگان به آنها مشاوره داده و آن را مورد نقد و بررسی قرار دهید
Amir Ganjkhani
در واقع توانایی ضرب‌ در انگیزه برابر با عملکرد خواهد بود
Amir Ganjkhani
وقتی خودتان را وقف بهبود رویکرد رهبری می‌کنید، هیچ محدودیتی برای شما برای پیشرفت در زمینه مدیریت فروش و رهبری وجود ندارد.
Amir Ganjkhani
یکی از عوامل مهم در تعیین عملکرد کارکنان که هر گونه تغییری در آن بلافاصله نتایج خود را نشان می‌دهد، سبک رهبری است.
Amir Ganjkhani
فروشندگان و مدیران فروش زمان بیش از حد زیادی را در دفاتر خود به پر کردن انواع فرم‌ها می‌گذرانند و زمان کمی را به گفتگوی حضوری با مشتریان اختصاص می‌دهند. این مشاوران توصیه کردند که این وضعیت باید هرچه سریع‌تر تغییر یابد. قانون ۷۵ درصد می‌گفت که از همان لحظه، فروشندگان باید ۷۵ درصد از وقت خود را به صورت مستقیم برای گفتگو با مشتریان و تشریح محصولات و خدمات آی. بی. ام برای آنها بگذرانند.
Amir Ganjkhani
در سازمان‌های مبتنی بر فروش، مدیریت فروش یک مهارت بسیار بنیادین به شمار می‌رود. هیچ‌کسی به جز یک آموزش مدیران فروش برای انجام کارها به شکلی اثربخش نمی‌تواند سبب افزایش عملکرد فروش و نتایج فروش شرکت شود
Amir Ganjkhani

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۰۴-۴۹-۳
تعداد صفحات۱۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۰۴-۴۹-۳