با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

دانلود و خرید کتاب معجزه شکرگزاری

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معجزه شکرگزاری  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه شکرگزاری

کتاب الکترونیکی «معجزه شکرگزاری» نوشتهٔ راندا برن با ترجمه حمیدرضا دلفانیان در انتشارات شبگون چاپ شده است. راندا برن نویسنده موفق استرالیایی است که او را با مستند راز می شناسند، همچنین نویسندهٔ کتاب معروف و پرطرفدار دیگری به نام معجزه شکرگزاری است. کتاب معجزه شکرگزاری یک برنامه ۲۸ روزه در قالب تمرین­‌هایی برای شکرگزاری و سپاس برای ما ارائه داده است. تا طبق این الگو بتوانیم به درستی این مسیر را پیش برویم و به صلح و آرامش پایدار درونی برسیم. راندا برن در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تأثیرگذار در دنیا معرفی شد.

درباره کتاب معجزه شکرگزاری

به عقیده راندا برن و بسیاری از افراد موفق در زمینه‌های مختلف، اگر یاد بگیریم و بیاموزیم که در زندگی‌مان شکرگزار باشیم، نوع نگرش ما به دنیا عوض می‌شود و یاد می گیریم که چگونه چیز های مثبت زندگی خود را ببینیم.در کتاب معجزه شکرگزاری اولین کاری که باید انجام دهیم این است که نعمت‌هایی که دارید را بشماریم. برای داشتن حال خوب همیشه باید خدا رو شکر کرد. اما شکر به معنی این نیست که تنها روی زبانمان جاری شود. ما باید در عملمان از خود سپاسگزاری کنیم.

آسان‌ترین و ساده‌ترین شیوه، برای این‌که تضمین کنید روزتان از رویدادهای شگفت‌انگیز و معجزه‌آسا سرشار خواهد بود، این است که صبحتان را با سپاس‌گزاری شروع کنید.

اتفاقاتی که راندا برن آن ها را معجزه شکرگزاری نامیده است. پولی که منتظرش نبودید. لبخند کودکی در خیابان، یک پیشرفت و ارتقای کاری، یک نجات پیدا کردن از مشکل و… . زندگی همواره سرشار از یک اتفاق غیره منتظره است.

درباره راندا برن

راندا برن، نویسنده، تهیه‌کننده و برنامه‌ساز تلویزیونی در سال ۱۹۴۵ در ملبورن استرالیا زاده شد. راندا برن به واسطه کتاب و فیلم «راز» به شهرت جهانی رسید. کتاب‌های بعدی او، قدرت، جادو و قدرت تصور هِنری، هم به نوعی تحت تاثیر این کتاب هستند. آخرین کتاب راندا برن با نام «راز، چگونه زندگی مرا دگرگون کرد» هم به گونه‌ای بیانگر تاثیر این کتاب در مسیر حرفه‌ای راندا برن است. کتاب راز زمانی که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد، در طول یک سال، ۱۹ میلیون نسخه از آن به فروش رسید.

در سال ۲۰۰۷، برن در لیست ۱۰۰ فردی قرار گرفت که به گزینش مجله تایم، در شکل دادن جهان تاثیر داشته‌اند. موفقیت تجاری و شهرت جهانی راندا برن از زمانی که در برنامه تلویزیونی اپرا وینفری حضور پیدا کرد، سرعت گرفت.

فلسفه و آموزش محوری راندا برن این است که باور داشتن به شما اجازه می‌دهد به آرزوها و خواسته‌هایتان برسید. هر چند منتقدانی نیز وجود دارند که برخی جنبه‌های نظر او را غیرعلمی می‌دانند.

کتاب معجزه شکرگزاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعهٔ فردی پیشنهاد می‌شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد سعید حقیقی فرد
۱۴۰۱/۰۲/۲۰

این کتاب شبه‌علم است. یک رویکرد پر از مغلطه برای به استثمار کشیدن ذهن خواننده با استفاده از استدلال‌هایی با فرضیاتی کاملا غلط. خواندن آن صرفا باعث اعتیاد شما به توهمی زاییده‌ی ترشح دوپامین ناشی از تکرار می‌شود.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۸
شابک۹۷۸۶۰۰۸۴۷۲۳۰۸
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۸
شابک۹۷۸۶۰۰۸۴۷۲۳۰۸