رقص با گربه ها

دانلود و خرید رقص با گربه ها

۳٫۹ از ۳۹ نظر
۳٫۹ از ۳۹ نظر

برای خرید و دانلود   رقص با گربه ها  نوشته  مهرداد صدقی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

سیّد جواد
کتاب صد و شصت و هفتم برنامه مطالعه از طرح کتابخانه همگانی، کاملا با کتاب های آبنباتی متفاوت هستش و اگر مثل من از آنها خوشتون اومده باشه ، به احتمال زیاد از این کتاب لذت نخواهید برد، خیلی داستان غیرواقعی بود و البته با شناخت قبلی ای که نسبت به نویسنده داشتم ، انتظاراتم را برآورده نکرد !!
0
سعید جان
به نطرم آقای صدقی می خواسته قلم خودش رو توی سبک فراواقع گرایی ( سورئال ) امتحان کنه... به نطرم یک بار یا چند بار دیگه دیگه باید بخونمش تا بیشتر بفهممش... در کل اثری متفاوت از آقای صدقی بود که خواندنش خالی از لطف نبود.
0
محبوبه
اگر با تصور مجموعه آبنبات ها تصمیم به مطالعه بگیریم اشتباست چون این کتاب اصلا مثل اونها نیست این طور ک نظراتو خوندم خیلی ها از استفاده بیش از حد از نماد ها در این کتاب ناراضی بودند ولی برای من واقعا دوست داشتنی بود و ازینکه باید فکر میکردم و معنی جمله رو می فهمیدم واقعا لذت بردم در کل بنظرم پسندیدن یا نپسندین این کتاب کاملا بستگی به سلیقه شخصی شما داره از نظر من این کتاب واقعا دوست داشتنی بود.🧡
Arefeh
خیلی خیلی زیبا بود💖💖💖💗💗💗💐💐💐
Raya
تا به حال بیشتر کتاب‌های طنز نظیر آبنبات‌ها رو از آقای صدقی خونده بودم. این اثر کاملا متفاوتی بود. واسم عجیب بود و سردرگمم می کرد. گاهی اشکم رو جاری می کرد و گاهی من رو می خندوند. شباهتی هم به کتاب شازده کوچولو داشت. خیلی طول کشید بهش عادت کنم اما در مجموع بعد از اتمامش‌ حس خیلی خوبی داشتم.
📚دختر کتابخوان📚
بعد از آبنبات هل دار زیبا ترین و خنده دار ترین کتاب هست البته من فقط نمونه ش رو خوندم
0
مینا
به نظر جالب میاد
حسین پورقلی
این کتاب یک اثر مدرن در عین حال به شدت قوی محسوب میشه‌ اگه‌ با تصور آبنبات سراغ این کتاب اومدی‌ باید بگم‌ که این کتاب اصلا از بابت نوع طنز شباهتی به اون‌ مجموعه کتاب نداره‌ اما از نظر داستانی با یک متن سر و کار پیدا می کنین که پهلو به شاهکارهای‌ ادبی سورئال میزنه‌ از نظر مبانی تفکری و برخورد نو با مفاهیم به شدت خوبه‌ چهارچوب فرمی کار بی نظیره‌ و فقط کافیه‌ بیست صفحه ی اول رو بخونین‌ و با جهان جدید‌ این داستان آشنا بشین‌ البته باز هم لازمه بگم‌ اگه‌ مخاطب حرفه ای ادبیات داستانی‌ نیستین‌ این کتاب برای شما جذاب نیست.
مریم بانو
کسل کننده بود کلا از کتاب تخیلی شدیدی بود
hdg
خوب بود
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد