کتاب هر دو در نهایت می میرند اثر آدام سیلورا

کتاب هر دو در نهایت می میرند

نویسنده:آدام سیلورامترجم:میلاد بابانژادالهه مرادیانتشارات:نشر نونسال انتشار:۱۳۹۷تعداد صفحه‌ها:۳۳۶ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۱از ۲۵۹ رأیخواندن نظرات
انتشاراتنشر نون

سال انتشار۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها۳۳۶ صفحه

دسته‌بندی

نظرات کاربران

Tarane. Rzi
لطفا یا تو طاقچه بینهایت بزارینش یا روش تخفیف بزنین
Ramyar Ajamy
دوستان عزیز من یه جا شنیدم این کتاب در مورد lgbtq هاست راسته؟ در مورد دو پسر گی
sami
اگه نخونیدش هم اصلا و ابدا چیزی رو از دست ندادین، من اشتباه کردم خریدمش تا نصف بیشتر نتونستم بخونم 🤦‍♀️
زهی :)
امروزهم ۵۰درصد تخفیف خورده ها :)
Mary Am
لطفا این کتاب رو توی طاقچه بینهایت بزارید که بتونیم بخونیمش
zeinab
لطفا بزارین تو طاقچه بینهایت🌺
sayeh
متیو و روفوس من با شما، و با این کتاب زندگی کردم هیچوقت فراموشتون نمیکنم🫂💕 این کتاب عالیه ، حتما حتما حتما بخونیدش :) این کتاب درس بزرگی بهمون میده ، اینکه شجاعانه زندگی کنیم قبل از اینکه روز اخر زندگیمون با کلی افسوس از روزهای تلف شده و حسرت کارهای انجام نشده ، فرا برسه.
کاربر ۴۳۱۲۲۳۸
همجنس‌ بازی شخصیت اصلی باعث شد از خوندش پشیمون بشم این کتاب بیشتر موجی از انرژی های منفی زندگی رو تو ذهنتون روانه می‌کنه تا بهتون درس زندگی بده !!!!و بعد با اعلام همجنس باز شدن شخصیت اصلی میخواهید جیغ بکشید ، وقتم تلف شد! اگر دنبال درس واسه زندگی بهتر هستید کتاب های بیشمار دیگه ای هستند که بخونید و هم لذت ببرید هم درس بگیرید .
Rozhan
واقعا من با متیو و روفوس زندگی کردم وقتی تموم شد گریه کردم چون واقعا کتابی بود که دلم نمیخواست موقع تموم شدنش ازش نقد کنم دلم میخواست دوباره و دوباره بخونمش:)))
𝑒𝑴𝑴𝑎📖☕.
گریم گرفتتت:")
محمدرضا
کتابی که کلمه به کلمه اش بوی زندگی می داد...
fatemeh*bahari
چرا کلمه به کلمه اش بوی از دست دادن میداد برای من:(
He~ro
واقعا پیشنهاد میشه:)
selin
عه کاپی ندیده ها
He~ro
سلامممم❤️
bebe
عههههههه کاپیییی
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
«هر دو درنهایت می‌میرند» داستانی است الهام‌بخش، احساسات برانگیز، دلربا و خیره‌کننده که به ما یادآوری می‌کند بدون مرگ، زندگی و بدون غم، عشق و دوستی معنایی ندارد و می‌شود حتی در یک روز هم که شده زندگی و دنیایمان را عوض کنیم. پنجم سپتامبر، قاصد مرگ به لیدیا زنگ نزد، چون او قرار نیست امروز بمیرد. اما اگر قرار بود بمیرد، مطمئناً به عزیزانش می‌گفت، برعکس بهترین دوستش که حقیقت را پنهان کرده و نگفته بود که قرار است بمیرد. لیدیا خودش مسئله را فهمیده بود. تک‌تک نشانه‌ها را دیده و همه را کنار هم چیده بود: متیو صبح خیلی زود آمده بود، حرف‌های مهربانانه و ناگهانی‌اش درباره اینکه لیدیا چقدر مادر خوبی است، پاکت نامه‌ی روی کابینت آشپزخانه که چهارصد دلار پول داخلش بود و مسدود شدن شماره‌اش که درواقع، خودش یاد متیو داده بود.آدام سیلورا، نویسنده‌ی جوان اما باتجربه که این روزها در آمریکا ستاره‌ای در حال اوج شناخته می‌شود، در نیویورک متولد شد. قبل از اینکه به نویسندگی روی بیاورد، کتاب‌فروش بود و بعد به شرکت درحال‌توسعه‌ای پیوست که برای جوان‌ها و نوجوان‌ها به شیوه‌ای نوین و خلاقانه کتاب نقد می‌کرد. پس‌ازآن، شروع به نوشتن کرد و کتاب‌هایش، یکی پس از دیگری، جزئی جدانشدنی از فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز شدند و ده‌ها جایزه‌ی ریزودرشت را از آنِ این نویسنده‌ی جوان کردند. متیو و روفوس که به‌واسطه‌ی قاصد مرگ متوجه مرگ زودهنگام خود شده‌اند، برای جلوگیری از تنها مردن به دنبال همراه روز آخری برای خود می‌گردند. آن‌ها در اپلیکیشن آخرین دوست، با یکدیگر آشنا می‌شوند و زمان باقی‌مانده از عمرشان را تا جایی که در توان دارند، زندگی می‌کنند. داستانی زیبا و تأمل‌برانگیز که ارزش زندگی، عشق و دوستی را نمایان می‌سازد.❤️🌿
kosarnrb
لحظه به لحظه باهاش زندگی کردم 🫂و همین الان که تموم شد حس غم زیادی دارم :)) پیشنهاد میشه ؟ بزار تو صدر لیست کتابات دوست من همین🙂
Rozhan
واقعاااا عالی تر از عالی بود دلم میخواد برگردم به زمانی که نخونده بودمش و دوباره و دوباره بخونمش این کتاب باارزش نیست.خود ارزشه؛)
آرزو چاجایی
من نسخه فیزیکی کتاب رو خوندم .. کتاب جالبی هست داستان دو نفر در روز اخر زندگیشون.. جدا که از مرگ گریزی نیست و چه بسا اگر افراد روز اخر زندگی خودشون رو می دونستند شاید اونروز خیلی کار ها انجام میدادند نمی دونم شاید هم نه ... شما چی؟اگر می دونستید فقط ۲۴ ساعت دیگه وقت دارید چکار میکردید؟
هانیه.پ
ترجیح میدم ندونم کی میمیرم:)
mahdis
میشستم پیش مامان و بابام و کل روز رو باهاشون وقت می گذروندم و فقط حرف میزدیم فک نکنم کاری جز این بکنم
کاربر ۳۸۰۲۱۸۸
mobin.m 😂😂
hanie
برای گروه سنی نوجون بیشتر توصیه میشه. کتابخونه نیمه شب در مقایسه با این کتاب برای من خیلی جذاب تر بود. یه نکته دیگه که من متوجه شدم نسخه ایرانیش حذفیات و سانسور داره و بین متیو و روفوس رابطه دیگه ای هم بوده که خیلی ظریف سانسور شده !
آن شرلی
وااای نیمه شب .... عاااالی بود👌
شادی
نیمه شب رو من تا تموم نکردم نذاشتم زمین فراتر از عالی
Sophia
منم شنیدم اینو ... اما روفوس دوست دختر داشت اصن ... فکر نمی‌کردم گرایشش به چیز دیگه باشه