دانلود کتاب صوتی چگونه در ارتباط های بین فرهنگی برخورد کنیم با صدای سحر بیرانوند + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی چگونه در ارتباط های بین فرهنگی برخورد کنیم اثر الیزابت کونکه

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه در ارتباط های بین فرهنگی برخورد کنیم

معرفی کتاب صوتی چگونه در ارتباط های بین فرهنگی برخورد کنیم

کتاب صوتی چگونه در ارتباط‌های بین‌فرهنگی برخورد کنیم اثر الیزابت کونکه یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه مهارت‌های ارتباطی و فرهنگی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

الیزابت کونکه، در کتاب چگونه در ارتباط‌های بین‌فرهنگی برخورد کنیم به شما کمک می‌کند تا در دهکده جهانی با شناخت هنجارها، ارزش‌ها، باورها و رسوم مختلف در سطح جهان بتوانید ارتباطات بین فرهنگی موفق‌تری داشته باشید. 

شنیدن کتاب چگونه در ارتباط‌های بین‌فرهنگی برخورد کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به خواندن کتاب‌های آموزشی و فرهنگی به ویژه کسانی را که به واسطه کار و شغل خود ناگزیر از ارتباطات بین فرهنگی هستند، به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۳۹ دقیقه

حجم

۲۷٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۳۹ دقیقه

حجم

۲۷٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۲۰,۲۵۰
تومان