با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی اخبار را دنبال نکنید اثر رولف دوبلی

دانلود و خرید کتاب صوتی اخبار را دنبال نکنید

بیانیه‌ای برای زندگی شادتر، آرامتر و خردمندانه‌تر

نویسنده:رولف دوبلیمترجم:امید کریم‌پورگوینده:محسن خدریانتشارات:مهرگان خرد
۳٫۸ از ۳۲ نظر
۳٫۸ از ۳۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اخبار را دنبال نکنید  نوشته  رولف دوبلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی اخبار را دنبال نکنید

کتاب صوتی اخبار را دنبال نکنید نوشته رولف دوبلی است و با ترجمه امید کرم‌پور منتشر شده است. این کتاب یک راهنمای جامع است برای زندگی بهتر یا به زبانی دیگر بیانیه‌ای است برای زندگی شادتر و آرام‌تر و عاقلانه‌تر.

درباره کتاب صوتی اخبار را دنبال نکنید

عصر دیجیتال، اخبار را از یک نوع سرگرمی بی‌ضرر به یک سلاح کشتار جمعی تبدیل کرده که مستقیماً سلامت روان ما را نشانه رفته است. ما باید خود را از سر راه این سلاح نابودگر کنار بکشیم. اخبار می‌تواند زندگی و آرامش شما را نابود کند، می‌تواند شما را آسیب‌پذیر و از نظر روانی غمگین کند. اعتیاد به اخبار آن‌چنان زندگی را فراگرفته است که کنار گذاشتن آن به را حتی امکان‌پذیر نیست پس برای رهایی از این عادت می‌توانید کتاب صوتی اخبار را دنبال نکنید را با دقت گوش کنید و به روش‌های آن عمل کنید. در مدت کمی شاهد خواهید بود که زندگی آرامش بیشتری پیدا می‌کند.

شنیدن کتاب اخبار را دنبال نکنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی آرام‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

بخش‌هایی از کتاب صوتی اخبار را دنبال نکنید

اول، مثالی از چیزی که من به آن علاقه‌ای ندارم. چند سال پیش ناگهان خودم را در موقعیتی یافتم که داشتم با حرارت فراوان راجع به رسوایی دوپینگ گروهی از ورزشکاران اظهارنظر می‌کردم، آن هم بااین‌وجود که اساساً ورزش را دنبال نمی‌کردم و چیزی در مورد چگونگی انجام دوپینگ توسط این ورزشکاران یا نحوۀ عملکرد آن‌ها نمی‌دانستم. من می‌توانستم خودم را از این اظهارنظرها و آشفتگی درونی ناشی از آن نجات دهم. یادم آمد که زمانی به‌طور اتفاقی هنگام گشت زدن در لابه‌لای اخبار نظرم به مطلبی در این درباره جلب شده بود. بدون خبر، آتش‌فشان نظرات من می‌توانست در آرامش خفته باقی بماند.

معرفی نویسنده
عکس رولف دوبلی
رولف دوبلی

رولف دوبلی و کتاب‌های پرطرفدارش برای مخاطب ایرانی‌ با ترجمه‌ی عادل فردوسی‌پور شناخته شد و جا افتاد و محبوبیت مترجم به خوبی توانست کتاب‌های این نویسنده را برای مخاطبان ایرانی تبدیل به یک متفکر آشنا و کاردرست تبدیل کند. این موضوع به این معنی نیست که دوبلی با کتاب‌هایش دست روی موضوعات مهمی نمی‌گذارد! کتاب‌های دوبلی در سراسر دنیا پرفروش، محبوب و تاثیرگذار هستند و مخاطب‌های او برای کتاب‌های جدیدش سر از پا نمی‌شناسند!

نظرات کاربران

مجید عابد
۱۳۹۹/۰۶/۱۳

به نظر من تمام مردم دنیا بهتره این کتاب رو بخونن و اعتیاد به اخبار رو ترک کنن. زمانی که دکتر مجتبی شکوری در برنامه کتاب باز شبکه نسیم این کتاب رو معرفی میکرد مشتاق به مطالعه اش شدم، با شناختی

- بیشتر
mehdi soltani
۱۳۹۹/۱۰/۲۹

کتاب را از همه نظر پیشنهاد می کنم، تنها نکته عدم پخش درست در ابتدای هر قسمت است که واقعا کلافه کننده بود. به نظر میرسد مشکل از فایل های این کتاب هست چون این مشکل در سایر کتاب های

- بیشتر
Ali Shafiee
۱۳۹۹/۱۱/۲۸

کتاب ترجمه و گویندگی خوبی داشت خیلی سریع هم به فارسی ترجمه شد هر کسی اخبار رو دنبال می کنه حتما باید بخونتش.من خودم بعد خوندنش تقریبا ۶ ماهه که اخبار رو دنبال نمی کنم.بعد شش ماه مجدد کتاب رو گوش دادم

- بیشتر
S.ms
۱۴۰۱/۰۱/۲۷

لطفا اخبار را دنبال نکنید تا آرامش بیشتری داشته باشید... گویندگی بی نقص بود و ترجمه هم عالی، این کتاب میخواهد ما خوانندگان عادتمان به پی گیری اخبار را ترک کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم.

ali
۱۴۰۰/۰۷/۲۲

اگر قبولش دارید ، لین طرز فکررو ،بیشتر میپسندید،اما ادله زیاد میاره که قانع شید,حتی تو مواردی غیر اخبار که براتون عادت یا درگیرشون شدید. خیلی دوست داشتم هم موضوع هم صدای گوینده هم هرفایل صوتی خیلی کم بود و همون

- بیشتر
Mo
۱۴۰۰/۱۰/۲۵

ارزش یک بار شنیده شدن رو داره اما تا حدودی هم بازاریه

زراعتکار
۱۴۰۱/۰۶/۱۵

جذاب نبود ...کسالت آور بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۵۹٫۱ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
زمان۰۵ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۵۹٫۱ مگابایت