با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پدر، عشق و پسر

دانلود و خرید کتاب صوتی پدر، عشق و پسر

۴٫۸ از ۹۱ نظر
۴٫۸ از ۹۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پدر، عشق و پسر  نوشته  سید مهدی شجاعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پدر، عشق و پسر

کتاب صوتی «پدر، عشق و پسر» اثری دیگر از سید مهدی شجاعی و به روایت خود نویسنده است که در آن فرازهایی از زندگی حضرت علی‌اکبر (ع) به تصویر کشیده می‌شود.

وقایع از زاویه‌ی اول شخص و از زبان اسب آن حضرت «عقاب» روایت می‌شود و مخاطب راوی در داستان، لیلی بنت ابی‌مرّه مادر گرامی حضرت علی‌اکبر (ع) است.

داستان ده مجلس دارد که در هر مجلس، عقاب با زبانی عاطفی و دلنشین، صحنه‌ای از زندگی حضرت علی‌اکبر(ع) را روایت می‌کند و مجالس پایانی، به شهادت حضرت در کربلا اختصاص دارد. گفتنی است که هر برش از زندگی حضرت که در مجالس ده‌گانه نمایانده می‌شود، در انتهای هر مجلس به گونه‌ای به واقعه‌ی کربلا مربوط می‌شود و بدین ترتیب، تمام مجالس رنگ عاشورایی خود را حفظ می‌کنند.

این کتاب از جمله ناب‌ترین و احساسی‌ترین کتاب‌هایی است که به روایت واقع کربلا پرداخته است.

باوجود نقش پررنگ حضرت علی‌اکبر در واقعه عاشورا، در کتاب‌های بسیار کمی به نقش ایشان پرداخته شده است، بنابراین این کتاب می‌تواند منبع خوبی برای معرفی آن حضرت باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵۳)
آسمان
۱۳۹۹/۰۸/۰۸

متنی آن را مطالعه کردم بسیار جذاب و دلنشین. هر فصلی از کتاب برای خودش روضه ای است. #تکه_کتاب: یادت هست وقتی علی اکبر به دنیا آمد چند نفر با دیدنش بی اختیار تو را آمنه صدا زدند و علی را محمد؟ عجیب بود این

- بیشتر
🌸فطرس🌸
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

چندین سال پیش نسخه چاپی کتاب رو گرفته بودم و خوندم و هنوز هم با اینکه متن خوانده شده یک بار، باز هم وقتی دلم روضه ای به سبک نوشتار بخواد، میرم سراغش و تجسم عبارات، خودشون روضه میشن و

- بیشتر
امين
۱۳۹۹/۱۰/۲۶

بی نظیر و عالی . آنقدر دلنشین و گیراست این کتاب که میتوان چندین بار آن را خواند و همان حس اوّلین بار را داشت. جسمت به خاک افتاده امّا باز بر من حکومت میکند روحت اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ

- بیشتر
بیخیال
۱۳۹۸/۱۱/۲۰

متاسفانه داستان های تاریخی باعث تحریف تاریخ شدند امیدوارم داستان های دینی این گونه نشه (مشکل منبع حوادث کتاب مثل سن واسم اسب علی اکبر)

S
۱۳۹۷/۰۸/۰۹

بشنوید این قصه حزین را که عقاب اسب حضرت علی اکبر علیه السلام برای لیلا، مادر حضرت تعریف میکند. به نویسندگی و گویندگی آقای سیّد مهدی شجاعی گرامی. اگر فقط آنچه را که من در راه بازگشت دیدم تو می دیدی بشریت

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۰٫۰ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۰٫۰ مگابایت