دانلود کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا اثر جیمز جویس با صدای افشین اعتماد | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا اثر جیمز جویس

دانلود و خرید کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا  نوشته  جیمز جویس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا

کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا نامه‌های جیمز جویس نویسنده مشهور به همسرش از سال ۱۹۰۴ تا ۱۹۲۴ است. این کتاب که با ترجمه سائنا حبیب و صدای افشین اعتماد منتشر شده است روایت زندگی شخصی جیمز جویس و همسرش نورا است که یکی از روابط پیچیده و عجیب‌ترین روابط زمان خودش به حساب می‌آید.

درباره کتاب نامه های جویس به نورا

بیشتر نویسندگان نامه‌هایی از به جا گذاشته‌اند. نامه‌هایی که در آن درباره مسائل مختلف و افکارشان گفت‌و‌گو کرده‌اند. اما نامه‌های جویس متفاوت است. نامه‌های جويس حامل گفت‌وگويی روشنفكرانه نيستند، می‌نويسد تا بر غضبی غلبه كند كه از تمنايش به او ناشی می‌شود، او در بخشی از نامه‌هایش می‌گوید: تمام روز هيجان زده‌ام. عشق برايم مثل دردسری ملعون است، به‌خصوص وقتی با كامجويی پيوند خورده باشد.

رابطه این زوج عجیب است جویس که او را آغازگر رمان پست‌مدرن می‌دانند عاشق نورا زنی از طبقه فرودست بود، زنی که حتی سواد کمش باعث شده در نامه‌هایش علائم سجاوندی را هم به درستی رعایت نکند. اما این عشق آن‌چنان پاک و عجیب است که خواننده با خودش همراه می‌کند. علاقه‌مندان به آثار جویس می‌توانند با خواندن این کتاب تصویری تازه از این نویسنده پیچیده داشته باشند، تصویری شخصی و درونی که شاید در داستان‌هایش چندان فرصت تبلور پیدا نکند.

شنیدن کتاب نامه های جویس به نورا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به آثار جویس پیشنهاد می‌کنیم.

معرفی نویسنده
عکس جیمز جویس
جیمز جویس

جیمز جویس در سوم‌ فوریه سال ۱۸۸۲ در دوبلین پایتخت کشور ایرلند زاده شد. استعداد جیمز از کودکی و دوران تحصیل بروز کرده و گواه این ادعا تسلط وی به سیزده زبان زنده دنیا بود به گونه‌ای که نوشته‌هایش را به زبان انگلیسی می‌نوشت ‌و منتشر می‌کرد. جیمز جویس تا قبل از ۲۰ سالگی شخصی مذهبی بود اما در گذر زمان از عقاید مذهبی فاصله گرفته و به سمت رسیدن به اهداف ادبی تلاش کرد. با گذر از سی سالگی بود که به علت مخالفت شدید با بی‌فرهنگی و‌ دون‌مایگی دوبلین همچنین تلاش برای رهایی دوبلین از استعمار بریتانیا بود که مجبور به ترک وطن شده و در شهر‌های زوریخ، پاریس و تریسته ساکن شد. علاقه‌ی شدید جویس به دوبلین شهر زادگاهش و تلاش برای بهبود آن در تمامی آثارش موج می‌زند‌‌ به گونه‌ای ‌که نام اولین مجموعه کتابش را دوبلینی‌ها نام نهاد. وی زمانی بیان کرده است که هر کتاب من کتابی درباره دوبلین است. دوبلین کمتر از سیصد هزار نفر جمعیت دارد ولی در آثار من جهان‌شهر است. او همچنین گفته است در مورد خودم من همیشه درباره دوبلین می‌نویسم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۷٫۸ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۷٫۸ مگابایت