با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نامه‌های جویس به نورا

دانلود و خرید کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا  نوشته  جیمز جویس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا

کتاب صوتی نامه‌های جویس به نورا نامه‌های جیمز جویس نویسنده مشهور به همسرش از سال ۱۹۰۴ تا ۱۹۲۴ است. این کتاب که با ترجمه سائنا حبیب و صدای افشین اعتماد منتشر شده است روایت زندگی شخصی جیمز جویس و همسرش نورا است که یکی از روابط پیچیده و عجیب‌ترین روابط زمان خودش به حساب می‌آید.

درباره کتاب نامه های جویس به نورا

بیشتر نویسندگان نامه‌هایی از به جا گذاشته‌اند. نامه‌هایی که در آن درباره مسائل مختلف و افکارشان گفت‌و‌گو کرده‌اند. اما نامه‌های جویس متفاوت است. نامه‌های جويس حامل گفت‌وگويی روشنفكرانه نيستند، می‌نويسد تا بر غضبی غلبه كند كه از تمنايش به او ناشی می‌شود، او در بخشی از نامه‌هایش می‌گوید: تمام روز هيجان زده‌ام. عشق برايم مثل دردسری ملعون است، به‌خصوص وقتی با كامجويی پيوند خورده باشد.

رابطه این زوج عجیب است جویس که او را آغازگر رمان پست‌مدرن می‌دانند عاشق نورا زنی از طبقه فرودست بود، زنی که حتی سواد کمش باعث شده در نامه‌هایش علائم سجاوندی را هم به درستی رعایت نکند. اما این عشق آن‌چنان پاک و عجیب است که خواننده با خودش همراه می‌کند. علاقه‌مندان به آثار جویس می‌توانند با خواندن این کتاب تصویری تازه از این نویسنده پیچیده داشته باشند، تصویری شخصی و درونی که شاید در داستان‌هایش چندان فرصت تبلور پیدا نکند.

شنیدن کتاب نامه های جویس به نورا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به آثار جویس پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۷٫۸ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۷٫۸ مگابایت