شوهر آهو خانم

دانلود و خرید شوهر آهو خانم

۳٫۹ از ۴۰ نظر
۳٫۹ از ۴۰ نظر

برای خرید و دانلود   شوهر آهو خانم  نوشته  علی‌محمد افغانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

ملیکا
در این رمان بافت قدیمی خانواده ایرانی و موقعیت زن در خانه و اجتماع در چارچوب سنت ها و قراردادهای مسلط بر خانواده و جامعه، در طبقه متوسط نمایانده شده است. رمان «شوهر آهو خانم» به مساله مهمی در میان مردم جامعه ما پرداخته و آن هم قضیه چند همسری است. در این رمان با دو تصویر از زن روبرو هستیم. از یک طرف آهو را داریم که شخصیتی سفید است و از طرف دیگر هما را داریم که شخصیت سیاه دارد. آهو نقش نجات دهنده را دارد و هما هم نمونه یک زن گستاخ و بی­پرواست که می­خواهد آزاد باشد و دارای شخصیتی متزلزل است زیراکه در جای جای کتاب افکار و اعمالش دچار تناقض است. و در نهایت خواندن این اثر زیبا را به همه کسانی که یادداشت کوچک من را می‌خوانند توصیه می‌کنم. و به علاوه گوینده این اثر بسیار خوب عمل کرده است...
کاربر ۳۰۴۰۲۷۲
نمونه یک کتاب رمان عالیست
احمد رضا
احسنت خیلی قشنگ کامنت گذاشتین👌
parnian
اینجا که فیدیبو نیست، طاقچست
farnoosh
گوینده اگرچه صدای خوبی داره ولی لحن ایشون مناسب این کتاب نیست و بخصوص جایی که می خواد به جای شخصیت زن صحبت کنه. شاید بهتر باشه گوینده زن این کتاب رو روایت کنه. چون فضای زنانه غالبه.
sina
تپق هم زیاد داره متاسفانه خوانش ضعیفه و غیرمسلطه
کاربر ۲۵۸۴۵۱۳
نگارش کتاب عالی بود. من چندین بار موقع خواندنش گریه ام گرفت. انگار من در تمام بحث ها و دعوا های بین شخصیتها حضور داشتم.
سید محمد
عالیه. گویندگی هم حرف نداره
fathi888
عالی، جذاب
effatamini
عاااالی لذت بردم کتاب رو چند سال قبل خوندم صوتی هم عالی بود به دوستداران رمان پیشنهاد میکنم.. ««در زندگی لحظاتی پیش می آید که انسان نه کسی را دوست دارد و نه دلش می خواهد کسی او را دوست داشته باشد از همه چیز و همه کس حتی از وجود خود بیزار است؛ مثل اینکه تمام نیروها و رشته های زندگی را از او بریده اند»»
حسینی
واقعا عالی و بهترین رمانی بود که تا به امروز خواندم .امروز تموم کردم و واقعا دلم برای حال و هوای کتاب تنگ خواهد شد .چه بسیارند مردانی چون سید میران که کاش نذارن داستان میران براشون تکرار بشه .خواندن کتابو واقعا به همه وصیه میکنم
Rahele
خیلی کتاب عالیه خیلی
sina
خوانش ضعیف و غیر مسلط
ژیلا حیاتی _ روانشناس بالینی خانواده
بسیار عالی ممنون از شما
صفحه قبل۱۲صفحه بعد