ناصر ارمنی

دانلود و خرید ناصر ارمنی

۳٫۹ از ۱۷ نظر
۳٫۹ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود   ناصر ارمنی  نوشته  رضا امیرخانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

فاطمه ناظریان
نسخه چاپی‌اشو خوندم و خیلی دوست داشتم... یه جا میگه : آدم بمیرد بهتر است از اینکه رتبه اش بد شود.. ما ابرو داریم اگر رتبه بد بشه، آبرو میره... سخته ولی باید زحمت کشید خیلی ها دارند زحمت می کشند... اگر قرار است رتبه بد تر از 313 شود. بهتر است آدم بمیرد خفت دارد.
noir
داستان ها زیبا بودند. خصوصا داستان انگشتر بسیار برایم جالب بود. صدا و لحن راوی هم بسیار خوب بود. از خرید این کتاب صوتی کاملا راضی هستم و به سایر دوستان هم توصیه میکنم.
Alireza2027
این کتاب رو چندین سال پیش خواندم و گره داستان ناصر ارمنی خارق العاده بود
چارلز دیکنز
هنوز هدف امیرخانی رو از نوشتن این کتاب نفهمیدم. نصف داستان ها که سر و ته نداشت. اون داستان ها هم که سر و ته داشت چیز جذابی نبود. وقت هدر دادنه. از آثار امیر خانی فقط من او و نیم دانگ پیونگ یانگ به دلم نشستن.
حسنا
عالی بود موقع گوش دادن لذت بردم
alirezahm
تعریف زیادی از کتابهای آقای رضا امیرخانی شنیده بودم، ولی خب اون طوری که فکر می کردم نبود، چون که برای نمونه داستان، داستان ناصر ارمنی رو گذاشته بودند و من اون رو شنیده بثدم اول، وقتی کتاب شروه شد، تا داستان یکی مونده به آخر داشتم، دنبال ربط داستان ها می گشتم، آخه فکر کرده بودم، رمانه، اصلاً فکر نمی کردم داستان کوتاه باشه، بعضی از داستان های توی این کتاب هم موندم کلاً چه شکلی مجوز گرفتند، پاک نامید شدم از این کتاب، کلاً دو تا از داستان هاش قشنگ بودند، یکیش زم زم و یکی دیگه هم ناصر ارمنی خوشم اومد فقط.
Ela Mira
بعد از این کتاب انگشتر فیروزه و بعدش بی وتن رو بخونید گره های ذهنی داستان رو باز میکنه
کاربر ۱۴۶۷۳۴۸
سلام خواهشا کتابهای دیگر این نویسنده را مثل بیوتن بگذارید
نرگس محمدی
سلام من دانلود کردم و پول از حسابم کم شده ولی باز نمیکنه
atori
لطفا کتاب ارمیا از آقای امیرخانی هم برامون بزارین
صفحه قبل۱۲صفحه بعد