با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد

دانلود و خرید کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد

۱۲۹ اصل برای قورت دادن قورباغه موفقیت

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد  نوشته  مسعود لعلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد

کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد اثر مسعود لعلی ۱۲۹ اصل برای قورت دادن قورباغه موفقیت است. این کتاب بر اساس تمام آثار برایان تریسی از جمله کتاب مشهور قورباغه‌ات را قورت بده، نوشته شده است. 

درباره کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد

تا به حال تعداد بسیار زیادی از آثار برایان تریسی به زبان فارسی ترجمه شده است. تقریبا تمام آثار او در زمینه رشد و پیشرفت شخصی و یا موفقیت در زمینه کاری و ... است. مسعود لعلی در کتاب حکایت آن که قورباغه‌ اش را قورت داد، چکیده‌ای از کلیه اصول و راهکارهای ارائه شده برایان تریسی را جمع آوری کرده است که در بیش از چهل کتاب او منتشر شده است. 

اما چرا نویسنده به سراغ برایان تریسی رفته است؟ در بخشی از مقدمه کتاب درباره دلیل این انتخاب اینطور می‌خوانیم: «کاملاً با این گفته جک کانفیلد، نویسنده مجموعه معروف «سوپ جوجه برای روح» موافقم که: «دانش برایان تریسی در به حداکثر رساندن کارآیی فردی، بیش از همه کسانی است که می‌شناسم». مسعود لعلی خودش نزدیک به یک دهه است که در زمینه ارتقای قدرت شخصی و مهارت‌های زندگی مشغول مطالعه و تالیف است و در میان آثار تمام نویسندگان در این زمینه، برایان تریسی تاثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین است. 

کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید در کتابی جامع با دیدگاه و آثار برایان تریسی آشنا شوید، خواندن کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد را حتما در لیست کارهایی که باید انجام دهید، بگذارید. 

بخشی از کتاب حکایت آن که قورباغه اش را قورت داد

«اگر طول عمر انسان با موفقیت‌هایش سنجیده می‌شد، بسیاری از ما در همان کودکی می‌مردیم».

می‌گویند مردی تصمیم گرفت که خودش را از طبقه سی‌ام یک ساختمان پرتاب کند. در حال سقوط یک نفر سرش را از یکی از پنجره‌های طبقه پانزدهم بیرون آورد؛ و از او پرسید: « اوضاع چه طور است؟ » مرد در حالِ سقوط با صدای بلند جواب داد: «تا حالا که خوب بوده!» 

بسیاری از مردان زندگی کاری‌شان را بر مبنای همین فلسفه اداره می‌کنند: تا به حال که خوب بوده! آنها اصول و قواعد طبیعی کسب و کار را گاهی به عمد و گاهی اشتباهاً زیر پا می‌گذارند. ولی این حقایق قابل نقض نیستند، و زیر پا گذاشتن آنها به قیمت سنگینی تمام می‌شود. حتی اگر فکر کنید در کوتاه‌مدت از عواقب آن در امان هستید، نهایتاً باید هزینه کامل آن را پرداخت کنید.

هدف از نگارش این کتاب سهیم کردن شما در یک مجموعه اصول به اثبات رسیده است که توسط موفق‌ترین افراد کشف و یا کشف مجددشده و در طول تاریخ فعالیت‌های اقتصادی در انواع سازمان‌های بزرگ و کوچک آزمایش و به کار گرفته شده است. این اصول، خشک و بی‌طرف هستند. یعنی نه مثبتند و نه منفی. آنها نسبت به باورها، تمایلات و آرزوهای شما بی‌تفاوت هستند. این قوانین همیشه در کسب و کار وجود داشته‌اند و همیشه هم باقی خواهند ماند.

فیلسوف آلمانی ولفگانگ گوته می‌گوید: « طبیعت با کسی شوخی ندارد و همیشه صادق، جدی و درست است. اشتباهات همواره از طرف انسان است. کسی که طبیعت را درک نکند، مورد انزجار است و او فقط برای افراد شایسته، خالص و صادق اسرارش را فاش می‌کند ». اگر بخواهید آشپزی کنید، در مورد آن مطالعه می‌کنید و قواعد و اصول مربوط به ترکیب مواد اولیه و آماده کردن غذاهایی را که موفقیت‌شان به اثبات رسیده است دنبال می‌کنید. اگر مواد اصلی را کم یا زیاد کنید، نباید انتظار داشته باشید همان طعمی را که غذای اصلی دارد به دست بیاورید.

به همین ترتیب نمی‌توانید با نقض اصول و قواعد اساسی و مهمی که افراد موفق مرتب دنبال می‌کنند، انتظار دستیابی به همان نتایج را داشته باشید.

اصول و قواعد جهانی موفقیت مثل شماره تلفن هستند. با گرفتن شماره صحیح، تماس با طرف مورد نظر برقرار می‌شود. ولی اگر کسی شماره را اشتباه بگیرد، هر چه قدر هم که باهوش، تحصیل کرده، صادق، مصمم و با ذکاوت باشد، باز راه به جایی نخواهد برد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Marziye Hamidi
۱۴۰۰/۰۴/۰۷

این کتاب عااالیه ! اگر هر کس فقط همین یه کتاب رو بخونه و به توصیه‌هاش عمل کنه به آرامش و موفقیت میرسه . اصلأ از دستش ندین .

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۹/۲۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۱۵-۱۰۶-۳
تعداد صفحات۳۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۹/۲۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۱۵-۱۰۶-۳