با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دقیقا چه بگویید

دانلود و خرید کتاب دقیقا چه بگویید

کلمات جادویی برای تاثیرگذاری و نفوذ روی دیگران

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دقیقا چه بگویید  نوشته  فیل جونز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دقیقا چه بگویید

کتاب دقیقا چه بگویید اثر فیل جونز کتابی درباره کلمات جادویی برای تاثیرگذاری و نفوذ روی دیگران است.

در موقعیت‌هایی که افراد امکانات و منابع یکسانی دارند، بعضی‌ها همیشه در تلاش برای دستیابی به حداقل‌ها هستند و بقیه همواره به موفقیت می‌‌رسند. برخلاف تفاوت در رفتار و تلاش‌شان، افراد موفق، یک چیز مشترک دارند: آنها دقیقا می‌‌دانند چه بگویند، چگونه بگویند و چگونه از کلمات برای رسیدن به نتایج مورد نظرشان استفاده کنند.

درباره کتاب دقیقا چه بگویید

درک این موضوع که تغییر کوچک در کلمات می‌تواند چه تفاوتی در گرفتن نتیجه در یک مکالمه ایجاد کند، میتواند شما را برای همیشه به موفقیت پایدار رهنمون سازد.

کلمات جادویی، مجموعه کلماتی هستند که مستقیم با ذهن ناخودآگاه حرف می‌زنند. ذهن ناخودآگاه ابزاری قدرتمند در تصمیم‌گیری است، چون در طی آماده‌سازی ما برای تصمیم‌گیری، بدون تحلیل کردن تصمیم‌ها، برنامه‌ریزی شده است. استفاده از کلماتی که مستقیما با بخشی از ذهن که غیر‌‌‌‌ارادی پاسخ می‌دهد، به شما مزیتی در مکالمه می‌دهند که در اغلب مواقع می‌توانید به آنچه مدنظرتان هست؛ برسید.

در کتاب دقیقا چه بگویید، بعضی از این کلمات جادویی را بررسی شده‌اند و و مثال‌های دقیقی برای شما آورده شده است که نشان دهد چگونه آنها را در مکالمات‌تان به کار ببرید..

این کلمات امتحان شده، تست شده و ثابت شده‌اند و در هنگامی‌ که به درستی استفاده می‌شوند، نتیجه‌بخش می‌باشند. این کتاب فراتر از کلمات جادویی است. هرچه شما در فصل‌های مختلف این کتاب پیش می‌‌روید، دید قدرتمندی درباره اینکه چه چیزی به آدم‌ها انگیزه می‌دهد، پیدا می‌کنید و یاد می‌گیرید چگونه تغییرات ساده‌ای که به طور لحظه‌ای می‌توانید اعمال کنید، زندگی‌تان را بسیار ساده‌تر می‌‌کنند.

خواندن کتاب دقیقا چه بگویید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر می‌خواهید قدرت کلام خود و نفوذش روی دیگران را بیشتر و بیشتر کنید، خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب دقیقا چه بگویید

اگر در اطاقی بروید که هزار نفر وجود دارند و بپرسید که آیا آنها خودشان را روشنفکر می دانند یا نه، مطمئن هستم که بیشتر از نهصد نفر از آنها دستهای‌شان را بالا می‌برند.

تقریبا همه آدمها درباره خودشان در مواجهه با این شرایط اینگونه فکر می‌کنند و درک اینکه چرا اینگونه فکر می‌کنند خیلی ساده است.

اگر نقطه مقابل روشن فکر، ذهن بسته در نظر گرفته شود، این انتخاب تقریبا برای اینکه بقیه را به سمت ایده شما بکشاند کاملا تضمین شده است. با دانستن اینکه آدم‌ها دوست دارند که خودشان را به عنوان یک روشن فکر ببینند، به سادگی می توانید در مکالمات‌تان برتری داشته باشید. وقتی یک ایده جدید را به یک غریبه، دوست، مشتری یا هم تیمی معرفی می‌کنید، با استفاده از کلمات "چقدر روشن فکر هستید؟" و ادامه دادن جمله با سناریویی که می‌خواهید با آن پیش بروید، به شما این اجازه را می دهد که به صورت طبیعی افراد را به سمت چیزی که برای آن به دنبال حمایت آنها هستید، جلب کنید. این مقدمه شما را از شانس داشتن رضایت پنجاه – پنجاه آنها به سمت شانس ۹۰-۱۰ به نفع شما سوق می‌دهد. همه می‌خواهند روشنفکر باشند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۷۵صفحه
نوع فایلEPUB