با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قانون جذب

دانلود و خرید کتاب قانون جذب

با این قانون الهام‌بخش زندگی‌ات را تغییر بده و به خواسته‌هایت برس

۲٫۶ از ۵ نظر
۲٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قانون جذب  نوشته  مایکل لوسیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قانون جذب

کتاب قانون جذب نوشته مایکل لوسیر به شما کمک می‌کند تا زندگی‌تان را تغییر دهید و به خواسته‌هایتان برسید. این کتاب الهام‌بخش را با ترجمه نفیسه معتکف در اختیار دارید.

قانون جذب را می‌توان این گونه توصیف کرد: در زندگی همان چیزهایی را به سوی خود جذب می‌کنم که انرژی، حواس و توجهم را به آن معطوف می‌کنم؛ خواه آن چیز مثبت باشد و خواه منفی. با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد قانون جذب چرا و چگونه اتفاق می‌افتد؟ اگر شما هم همیشه به این موضوع فکر می‌کنید که چرا برخی از افراد همیشه موفق می‌شود و شانس در خانه آن‌ها را می‌زند و برخی دیگر مدام بدبیاری می‌آورد این کتاب را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه با کمک افکار و انرژی مثبت می‌توانید خواسته‌هایتان را به سمت خودتان جذب کنید.

کتاب قانون جذب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام علاقه‌مندان به مطالعه کتب حوزه موفقیت و خودیاری پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره مایکل لوسیر

مایکل لوسیر ۲۲ ژانویه ۱۹۶۲ در کانادا متولد شد. او نویسنده مربی و سخنران در حوزه موفقیت و خودیاری است. لوسیر را به دلیل نوشتن کتاب قانون جذب می‌شناسند. او کتاب قانون جذب را با زبان ساده و بر اساس آموخته‌هایش در حوزه ان‌ال‌پی (برنامه‌ریزی عصبی – کلامی) نوشت که سبب شهرت او شد. مایکل لوسیر حالا از اعضای هیئت علمی مرکز آموشی قانون جذب است که به تربیت مربیان قانون جذب می‌پردازد. در سایت www.michaellosier.com می‌توانید فعالیت‌ها و کارهای او را دنبال کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۰۸۱-۸
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۰۸۱-۸