با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چکیده رمان غرور و تعصب

دانلود و خرید کتاب چکیده رمان غرور و تعصب

۳٫۶ از ۷ نظر
۳٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چکیده رمان غرور و تعصب  نوشته  جین آستن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چکیده رمان غرور و تعصب

کتاب چکیده رمان غرور و تعصب مشهورترین اثر داستانی جین آستن، نویسنده مشهور انگلیسی است که با ترجمه مریم قنبری در اختیار دارید. این داستان به زندگی، دغدغه‌ها و ازدواج دختران خانواده بنت می‌پردازد. 

درباره کتاب چکیده رمان غرور و تعصب

داستان غرور و تعصب مشهورترین اثر جین آستن است. داستان درباره خانواده بنت است که پنج دختر دارند. خانم بنت، مادر دخترها، هیچ فکری بجز ازدواج کردن دخترانش در سر ندارد و همیشه در تلاش است تا آن‌ها را شوهر دهد. چیزی نمی‌گذرد که مرد ثروتمندی به نام آقای بینگلی به همراه دوستش، آقای دارسی به همسایگی آن‌ها می‌آیند. با ورود آن‌ها، امیدها و آرزوهای خانم بنت دوباره پررنگ می‌شوند...

کتاب چکیده رمان غرور و تعصب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران ادبیات کلاسیک از خواندن این اثر لذت می‌برند. اگر دوست دارید یکی از مشهورترین آثار ادبیات کلاسیک دنیا را بخوانید، این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره جین آستن

جین آستن نویسنده‌ی مشهور انگلیسی در ۱۶ دسامبر ۱۷۷۵ در همپشر انگلستان متولد شد. شناخت او از زندگی زنان باعث شد آثاری را خلق کند که ادبیات غرب را به شدت تحت تاثیر قرار بدهد. از جین آستن شش رمان باقی مانده است که همگی به زندگی زنان و دغدغه‌های آنان می‌پردازد. هرچند خودش هیچگاه ازدواج نکرد. غرور و تعصب، عقل و احساس، اِما، منسفیلد پارک، ترغیب و نورثنگر ابی از آثار او هستند. او به شدت روی آثارش حساس بود و هرکدام از کتاب‌هایش را پیش از انتشار، بارها بازخوانی و اصلاح می‌کرد. او در میان آثارش غرور و تعصب را از همه بیشتر دوست داشت. جین آستن در ۱۸ ژوئیه ۱۸۱۷ درگذشت. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
🌻
۱۳۹۹/۰۹/۲۳

برای 25 صحفه گرون نیس😑🙄

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۵-۶۵-۱
تعداد صفحات۲۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۵-۶۵-۱