با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازاریابی

دانلود و خرید کتاب بازاریابی

۲٫۶ از ۵ نظر
۲٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازاریابی  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بازاریابی

برایان تریسی نویسنده و سخنران انگیزشی در زمینه بهبود مهارت‌های حرفه‌ای و خودیاری در کتاب بازاریابی ۲۱ قانون و ایده برای داشتن فروش خوب و بازاریابی موفق عرضه کرده است.

در این کتاب نکات و ایده‌های مهم بازاریابی را از زبان موفق‌ترین فرد در این زمینه می‌شنویم. با خواندن این کتاب در مرحله اول باور می‌کنیم امکان تحقق رویاهامان وجود دارد؛ سپس با آموختن راه‌های تلاش در این مسیر، شاهد تغییر بزرگی در کسب‌و کار و سرعت در رشد فروش خود خواهیم شد.

بازاریابی مهارتی است که باید آن را بیاموزید. برای آموختن این مهارت باید پیوسته برخی از ایده‌ها و نظرات را مورد توجه قرار دهید و به‌طور منظم سؤالات حیاتی چندی را مطرح سازید. اگر وقت صرف کنید و به سؤالات مطرح شده در این کتاب جواب بدهید، به مقدار زیاد بر مهارتهای بازاریابی خود می‌افزایید.

خواندن کتاب بازاریابی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه مدیرت و کسب وکار را به شنیدن این اثر دعوت می‌کنیم

درباره برایان تریسی

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان موفقیت در دنیاست، همچنین وی نویسنده ماهری در عرصه کتاب‌های خودیاری به‌شمار می‌رود که در دنیا شهرت جهانی دارد و کتاب‌هایش میلیون‌ها نسخه به فروش رفته‌اند. برایان تریسی در سال ۱۹۴۴ در خانواده ای فقیر در کانادا به دنیا آمد، پدرش شغل مشخصی نداشت و او و سه برادرش با لباس‌هایی که از خیریه تهیه شده بود، به مدرسه می‌رفتند. دلایل مختلف و مشکلات سبب شد که وی مدرسه را رها کند و مشغول کار شود. وی کارهایی همانند کارگری، شستن ظرف‌ها در هتل، شستن اتومبیل‌ها و کار در مزرعه را تجربه کرد و شاید داشتن این تجارب سبب شد تا در آینده مشاوره‌های کسب و کار برایان تریسی کامل و کاربردی باشد. تریسی از دوران جوانی اعتقاد داشت انسان به چیزی تبدیل می‌شود که به آن فکر می‌کند و به این نکته تأکید می‌کرد که میلیونرها افراد عادی هستند با این تفاوت که فقط بر روی «استقلال مالی» تمرکز دارند. تریسی در ۲۰ سالگی تصمیم گرفت دور دنیا را بگردد، بنابراین در یک شکتی مشغول به کار شد و کار در این کشتی آغاز سفر وی به دور دنیا بود که ۸ سال طول کشید و تجربیات زیادی را برای وی به ارمغان آورد که وی را در مسیر مشاوره های خود در زمینه کسب‌وکار و موفقیت کمک کرد.

برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است که این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. وی در حال حاضر به طور گسترده به سراسر دنیا برای سخنرانی سفر می‌کند.

بخشی از کتاب بازاریابی

کیفیت چیست؟ سالهاست که دراین‌باره بحث شده است. فیلیپ کرازبی، بنیانگذار کالج کیفیت می‌گوید: «کیفیت یعنی اینکه آنچه را می‌گویید کالایتان دارد، داشته باشد و این کیفیت همچنان ادامه‌دار باشد.»

شاید بهترین تعریف یک «برند» که همان اشتهار شما در بازار است «قولی است که می‌دهید و پایبند آن باقی می‌مانید.» میزان کیفیت شما از آنجا معلوم می‌شود که با چه درصدی از زمان کالا یا خدمت شما قولی را که به هنگام فروش به خریدار می‌دهید رعایت می‌کند.

دومین راهکار اصولی بازاریابی موفق کیفیت خدمت یا سرویس است. باتوجه به بررسیهای سالیان دراز دانشگاه هاروارد، کیفیت یک کالا به دو عامل بستگی دارد: یکی خود کالا و بعد نحوه فروش کالا و سرویس پس از فروش آن می‌باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۱۸۲-۵
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۱۸۲-۵