با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آواز بلند اثر علی‌اصغر عزتی‌پاک

دانلود و خرید کتاب آواز بلند

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آواز بلند  نوشته  علی‌اصغر عزتی‌پاک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آواز بلند

کتاب آواز بلند نوشته علی‌اصغر عزتی‌پاک ماجرای جنگ و اتفاقات ناشی از آن است که نویسنده با نگاه دقیق و موشکافانه خود از نزدیک نظاره‌گر روزهای پراضطراب و وحشتناک جنگ بوده است و آن را با تمام وجود لمس کرده. این کتاب روایت جنگ است با زبانی شیرین و خواندنی.

خواندن کتاب آواز بلند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه مندان به ادبیات داستانی دفاع مقدس پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب آواز بلند

 عزیز نالید. آقاجان این‌بار مقداری از آب لیوان را ریخت کف دستش و بعد دستش را کشید به صورت عزیز. چند حلقه از موها، روی پیشانی، خیس شده بودند و چسبیده بودند به هم. آقاجان با انگشت‌هایش این موها را کنار زد. صدا زد: فهیمه؛ آهای فهیمه!

عزیز سرش را تکان داد. آقاجان گفت: چشم‌هایت را باز کن ببینم! حالت بهتر شد؟

چشم‌های عزیز باز نشد، اما از گوشه‌هایش قطرات اشک جوشید و در صورت آب‌خورده‌اش لغزید پایین. قطرات رسیدند کنار لب‌ها و لب‌ها باز هم لرزیدند. انگشت‌های آقاجان اشک‌ها را پاک کرد: «دیگر حالت دارد جا می‌آید!»

آقاجان بلند شد، لیوان را برداشت و رفت آشپزخانه. برنگشتم ببینم چه می‌کند، اما از صدای پر شدن لیوان و بعد قاشقی که به دیواره‌های لیوان می‌خورد، فهمیدم دارد آب‌قند درست می‌کند. با لیوان آمد نشست کنار عزیز و گفت: این را بخور؛ حالت بهتر می‌شود!

پلک‌های عزیز لرزشی کرد و باز شد. اول به آقاجان نگاه کرد و بعد به من. آقاجان لیوان را داد دستش. دست‌های عزیز گیر نداشتند. من کمکش کردم و لیوان را بردم طرف لب‌هایش. یکی دو قلپ خورد و بعد سرش را چرخاند طرف دیوار.

آقاجان پرسید: بهتر شدی؟


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۸۹-۴۱-۲
تعداد صفحات۱۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۸۹-۴۱-۲