با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب دانش آتش اثر ماریا  وی اسنایدر

دانلود و خرید کتاب دانش آتش

حماسه‌ی ایژیا، کتاب سوم

۴٫۴ از ۳۲ نظر
۴٫۴ از ۳۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دانش آتش  نوشته  ماریا  وی اسنایدر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دانش آتش

کتاب دانش آتش (کتاب سوم) نوشته ماریا وی اسنایدر جلد سوم از مجموعه تخیلی حماسه ایژیا است که در آن بعد از آنکه شخصیت اصلی داستان محکوم به اعدام می شود فرصت فوق‌العاده‌ و هیجان‌انگیزی نصیب او می‌شود. این کتاب برای گروه سنی ج ارائه شده است.

درباره کتاب دانش آتش 

ماریا وی اسنایدر در کتاب دانش جادو روایت‌گر داستانی هیجان‌انگیز است که در آن یلنا بعد از آنکه به جرم قتل عمد محکوم به اعدام شد از طرف فرمانده ایژیا فرصت فوق‌العاده‌ای به او پیشنهاد شد. او بهترین غذاها را خواهد خورد، در اتاق‌های قصر زندگی خواهد کرد ولی باید ریسک کشته شدن به دست هر کسی که سعی دارد فرمانده ایژیا را بکشد، بپذیرد. در پایان کتاب اول فرمانده ایژیا می‌فهمد یلنا جادوگر است و حکم اعدام او را می‌دهد. اما او فرار می‌کند تا کم‌کم یاد بگیرد قدرت‌هایش را کنترل کند.

خواندن کتاب دانش آتش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های پرهیجان و فانتزی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب دانش آتش 

«یِلِنا، چی شده؟» آیریس دست خنکش را روی پیشانی من گذاشت. «خوبی؟»

مربی و دوستم به من نگاه می‌کرد. نگرانی صورتش را چروک انداخته بود و در چشمان زمردی‌اش برق می‌زد.

«خوبم.»

صدایم گرفته بود و می‌خواستم سرفه کنم. آیریس به من کمک کرد تا بنشینم.

«لباساتو ببین. خودتو آتش زدی؟»

دوده‌های سیاهی روی لباسم نشسته بود و آتش، آستین و دامن‌وشلوارم را سوراخ کرده بود. دیگر قابل تعمیر نبودند و باید از دخترعمه‌ام ناتی می‌خواستم تا یک‌دست لباس دیگر برای من می‌دوخت. آهی کشیدم. باید برای صرفه‌جویی در وقت، سفارش دهم صددست تونیک و دامن‌وشلوار نخی برایم بدوزد. اتفاق‌هایی مثل امروز حمله‌های جادویی، دست‌به‌دست هم می‌دادند تا زندگی من همیشه جذاب باشد. توضیح دادم: «یه جادوگر از درون آتش برام پیام فرستاد.» با آنکه می‌دانستم رزدارای قوی‌ترین قدرت جادویی در سیتیا است و می‌تواند از دفاع ذهنی من عبور کند، نمی‌خواستم بدون مدرک او را متهم کنم. قبل از آنکه آیریس بتواند سوال‌های دیگری از من بپرسد، پرسیدم. «جلسه شورا چطور بود؟» من اجازه حضور در جلسه را نداشتم. با آنکه هوای بارانی برای رفتن به سالن شورا مساعد نبود، هنوز از این موضوع ناراحت بودم. به‌عنوان بخشی از آموزشم در سمَت میانجی سیتیا و کشور ایژیا، شورا از من می‌خواست تا از تمام مسائلی که روزانه با آن سروکار دارند آگاه باشم. گرچه، آموزشم به‌عنوان روح‌یاب موضوعی بود که شورا هنوز با آن موافقت نکرده بود.

سایر کتاب‌های ماریا وی اسنایدر
مشاهده همه

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۱)
raha
۱۳۹۹/۰۸/۱۴

با سلام کتابی که پیش رو دارید سه جلد دارد جلد اول با نام مطالعه زهر جلد دوم دانش جادو واین جلد هم داش آتش همه جلد کتاب ها روایت داستان دختری به نام یلنا است که اتفاق های زیادی برایش

- بیشتر
شهید طوس
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

از بهترین کتاب های فانتزی تخیلی که خوندم داستان پردازی عالی داره جلد اول مطالعه زهر و جلد دوم دانش جادو هم تو طاقچه هست میتونید بخونید امیدوارم خانم لاری جلد های بعدی رو هم زودتر ترجمه کنن و طاقچه هم جلدهای

- بیشتر
Lord voldmort
۱۳۹۹/۱۲/۱۶

کتاب عالی در این قسمت یلنا با خطر های چدیدی روبه رو میشه و..... و از کتاب راضی بودم و پیشنهادش میدم فقط چند انتقاد کوچک:غلط املایی در اوایل کتاب زیاد بود و اسم ها رو فقط یه حا به جای

- بیشتر
کاربر ۳۴۴۸۸۴۷
۱۴۰۰/۰۵/۱۳

من دیوانه این کتاب خیلی فوق العاده است کسایی که تخیلی و فانتزی دوست دارن بخونن ۳ جلد داره که موضوع درباره یلنا است مطالعه زهر _ دانش جادو _ دانش اتش و ادامه با ۳ گانه روح یاب دنبال

- بیشتر
Sama
۱۳۹۹/۱۰/۰۶

من عاشق این سه جلدم هر کی میخواد بخونه بهش پیشنهاد میکنم اول جلد یک و دو (مطالعه زهر و دانش جادو) رو بخونه تا متوجه متن داستان بشه لطفاً اگه میشه بگید که این کتاب چند جلد داره و اسمشون از

- بیشتر
جعفرپور
۱۳۹۹/۰۹/۰۲

فوق العاده بود، ار خوندنش لذت بردم.

shimori
۱۳۹۹/۰۹/۰۸

خیلی این کتابو دوست دارم هر ٣ جلد رو بزون توقف پشت سرهم خوندم و واقعا توش غرق شده بودم👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 ممنون از طاقچه🙏

بــابـــونه 🌼
۱۴۰۰/۰۶/۰۸

مثل دو جلد قبلی این کتابم خیلی جذاب و زیبا بود و ترجمه خوبی داشت ولی متاسفانه انگار از جلد بعد ماجرای یلنا نیست و ماجرای اوپال هستش.

𝔏𝔦𝔪𝔬𝔬
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

⁦☺️⁩😛😂😆⁦♥️⁩ احساس من نسبت به دو جلد اول 😂

شیوا
۱۳۹۹/۰۹/۱۹

جلد یک و دو عالی بود ولی این سومی خیلی کش دار و حوصله سربر بود!

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۲)
«چطور اون‌قدر خوب آرایشگری مو رو یاد گرفتی؟» «یه فصل پنهانی به‌عنوان آرایشگر شخصی ملکه جِوِل کار می‌کردم. موهای پرپشت و قشنگی داشت.» «صبر کن، من فکر می‌کردم همه خدمتکارای ملکه باید زن باشن.» والک گفت: «خوبه که هیچ‌کس فکر نکرد زیر دامن منو نگاه کنه.»
آرمی
و این بود ورود باشکوه من...
Lord voldmort
روی پشت کیکی کِز کردم، و از عصبانیت و ناامیدی تکان می‌خوردم. کیکی پرسید، «دخترا آسیب دیدن؟» «آره.» «بریم. وایسیم.» «چی؟» اما کیکی صبر نکرد. چهارنعل به‌طرف اردوگاه رفت. «کیکی!» «کمک کن. محکم بشین.» کیکی در اردوگاه تاخت. رو دو پا بلند می‌شد و می‌پرید، گویی از ترس دیوانه شده است
شهید طوس
ادامه دارد در... شیشه طوفان ۱۳۹۹/۶/۳۰
آرمی
مشتم را روی زمین کوبیدم. «داستان‌سراها قراداد امضا می‌کنند یا قسم خونی می‌خورن که سرسخت و لجباز و اعصاب خرد کن باشن؟» لبخند آرامی روی صورتش نشست. «نه. هر داستان‌سرا انتخاب می‌کنه که چه‌جوری کسایی رو که مسئولشونه راهنمایی کنه. دربارش فکر کن یِلِنا. تو خوب از دستورا اطاعت نمی‌کنی. حالا گوشت رو بخور تا سرد نشده.»
شهید طوس
«هرکسی قدرت جادویی داشته باشه می‌تونه وارد جهان سایه‌ها بشه؟» «تا حالا که فقط داستان‌سراها این توانایی رو داشتن. اما منتظرم ببینم کس دیگه‌ای اون‌قدر شجاع هست که بگه این موهبت رو داره.» مردماه به چشمان من نگاه کرد، و من یک لحظه سایه‌ها را دیدم. رویم را برگرداندم.
شهید طوس
به‌راستی آسمان چیست؟ وقتی روح‌ها را به آنجا فرستادم، با آنکه از انرژی‌ام استفاده کرده بوم که همیشه مرا خسته می‌کرد، سرحال و پرانرژی بودم. من روح‌هایی را به آسمان اضافه کردم و پتوی قدرت که جهان را در بر گرفته است، تقویت کردم. منبع جادو! روح جهان!
Lord voldmort
قبل از آنکه مرِدِماه را به آسمان بفرستم، به او زل زم و سعی کردم چهره‌اش، از جمله پوزخند کنایه‌آمیز او را در ذهنم نگه دارم. بعد از رفتن مرِدِماه، نبودش را مانند یک پوشش یخی روی پوستم
Lord voldmort
من درک کردم که چه حسی دارد که وحشت‌زده آنجا بایستم و منتظر باز شدن کف زمین باشم تا زندگیم با یک ضربه ناگهانی به گردنم تمام شود.
Lord voldmort
لیف گفت: «چند تا غار توی جنگل هست. بیشترشون لونهٔ پلنگای درختی‌ان و کسی طرفشون نمیره، اما من چند تاشونو گشتم.» با لبخند غمگینی به من نگاه کرد. می‌دانستم که در آن غارها به‌دنبال من گشته است.
Lord voldmort

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۷۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۷۹-۴۹-۷
تعداد صفحات۴۷۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۷۹-۴۹-۷