با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در کوران زمستان

دانلود و خرید کتاب در کوران زمستان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در کوران زمستان  نوشته  ایزابل آلنده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب در کوران زمستان

کتاب در کوران زمستان نوشته ایزابل آلنده با ترجمه لادن کزازی منتشر شده است. آلنده از مشهورترین نویسندگان زن جهان است که تا به‌حال جایزه‌های بسیاری دریافت کرده است. این کتاب با یک دنیای جذاب خواننده را با خودش همراه می‌کند.

درباره کتاب در کوران زمستان

این کتاب داستان سه آدم کاملاً متفاوت را روایت می‌کند که به صورت اتفاقی در مسیر هم قرار می‌گیرند. آلنده در سفری شگفت‌انگیز شما را با خود از بروکلین امروز به گواتمالا، برزیل و شیلیِ دهه‌ی هفتاد میلادی می‌برد. این اثر یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز است. لحن روایتگر و جذاب نویسنده این فرصت را به شمامی‌دهد که دنیای تازه و عجیبی را بشناسید از آن لذت ببرید.

خواندن کتاب در کوران زمستان را به چه کسانی پیشنهاد 

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی جهان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب در کوران در زمستان

مردهای هم‌سن‌وسال او زن‌هایی را می‌پسندیدند که بیست تا سی‌سال از خودشان جوان‌تر باشند. منطقی هم بود. خود او نیز دوست نداشت با پیرمردی رنجور سَروسِر داشته باشد و رومئویی جوان‌تر را ترجیح می‌داد. به‌قول دنیلا، علاقه‌مندبودن او به جنس مخالف نوعی اتلاف وقت بود. بیش از حدکفایت زنان ثروتمند و با شرایط فیزیکی و احساسی مناسب وجود دارند که به‌غایت از مردان مطلقه و بیوه‌های شصت یا هفتادساله جذاب‌ترند. لوسیا به نقطه‌ضعف خود در این‌مورد اعتراف کرد، اما دیگر برای تغییر دیر شده بود. از زمان طلاقش تا حال، خیلی به‌ندرت رابطهٔ صمیمی برقرار کرده بود؛ آن هم بعد از نوشیدن چند پیک در دیسکو، یا با غریبه‌ای در سفر و یا در یک میهمانی. هیچ‌کدام از این‌ها چنگی به دل نمی‌زدند، اما دست‌کم کمک می‌کردند خجالتش از درآوردن لباس جلوی مردان بریزد. زخم‌های روی قفسهٔ سینه‌اش قابل‌رؤیت بودند و سینه‌هایش چون سینه‌های دوشیزگان و نوعروسان. از آن‌جایی‌که با اندامش تناسبی نداشتند، بیشتر ساختار بدنی‌اش را به‌سخره گرفته بودند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۸۳-۱۰-۵
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۸۳-۱۰-۵