با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برد از رختکن آغاز می‌شود

دانلود و خرید کتاب برد از رختکن آغاز می‌شود

راهنمای خلق تیمی برنده در کسب و کار، ورزش و زندگی

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برد از رختکن آغاز می‌شود  نوشته  جان گوردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب برد از رختکن آغاز می‌شود

کتاب برد از رختکن آغاز می‌شود نوشته جان گوردون و مایک اسمیت است با ترجمه سارا پورحسنی منتشر شده است. این کتاب یک راهنمای عملی برای خلق تیمی برنده در کسب و کار، ورزش و زندگی است. 

درباره کتاب برد از رختکن آغاز می‌شود

ابتدا در رخت‌کن پیروز شوید این کتاب هفت روش برای ساختن تیمی پیروز در کسب‌وکار، ورزش و زندگی را به شما آموزش می‌دهد. فرهنگ هدایتگرِ انتظارات و باورهاست. انتظارات و باورها هدایتگر رفتارند. رفتار هدایتگر عادات است و عادات آینده را می‌سازند. همه‌چیز با فرهنگ شروع می‌شود. در این کتاب اسمیت و گوردون که هردو زمانی در تیم‌های ورزشی فعالیت می‌کردند و حالا در کنار هم این اثر را نوشته‌اند تا نشان دهند موفقیت از کجا و چگونه شروع می‌شود.

خواندن کتاب برد از رختکن آغاز می‌شود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند در کسب و کار و زندگی خود اصولی موفق شوند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب برد از رختکن آغاز می‌شود

تحقیقات مؤسسهٔ هارت‌مت نشان می‌دهد وقتی شما در قلب‌تان حسی داشته باشید، آن حس به تمام سلول‌های بدن‌تان منتقل و سپس از بدن‌تان خارج می‌شود و افرادی که تا حدود سه متر از شما فاصله دارند، می‌توانند احساس ارسال‌شده از قلب‌تان را حس کنند. معنیِ این حرف این است که شما هر روز احساسات‌تان را به تیم‌تان منتقل می‌کنید. شما انرژی مثبت یا انرژی منفی، بی‌علاقگی یا اشتیاق، سهل‌انگاری یا هدف‌تان را به آن‌ها می‌دهید؛ تحقیقاتِ دانشگاهِ هاروارد هم از این ایده پشتیبانی می‌کنند که احساسات شما واگیردارند و بر افرادی که اطراف‌تان حضور دارند تأثیر می‌گذارند. ممکن است تیم شما به احساسات بدتان مبتلا شوند، همان‌طوری که آنفولانزای خوکی همه‌گیر است؛ ازسوی دیگر، احساسات خوب‌تان را هم دریافت خواهند کرد. این قاعده نه‌فقط درخصوص رهبرها، بلکه برای همه صادق است. هر عضوی از تیم شما در حالتی همه‌گیر قرار دارد و شما هر روز انرژیِ مثبت و منفی را باهم تقسیم می‌کنید. فرهنگ‌های خوب با انرژیِ همه‌گیرِ مثبت ساخته می‌شود و شما و تیم‌تان باید باهم در آن سهیم باشید. وقتی به اتاق رختکن یا به زمین بازی می‌روید، باید تصمیم بگیرید: آیا می‌خواهید برای تیم‌تان یک میکروب باشید یا دُز بالای ویتامین سی؟ آیا به تیم‌تان انرژی مثبت تزریق خواهید کرد یا یک خون‌آشامِ انرژی خواهید بود و زندگی را از بدن‌شان بیرون خواهید کشید؟

رهبران و تیم‌های بزرگ با چشم‌انداز و هدفی که آن‌ها را به پیش می‌راند، افکار مثبتی که آن‌ها را تغذیه می‌کند و احساساتی که به آن‌ها انرژی می‌دهد، به‌شکل مثبتی همه‌گیرند. رهبران و هم‌تیمی‌های عالی درک می‌کنند نگرش کلی‌شان بر تمام افراد حاضر در اتاق رختکن و ساختمان تأثیر می‌گذارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۵-۱۵-۸
تعداد صفحات۱۵۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۵-۱۵-۸